Info
HorsePro.no benytter cookies

HorsePro.no bruker cookies for å gi deg en bedre opplevelse av siden. Hvis du fortsetter å bruke nettsiden godkjenner du bruken av cookies.

Les mer om cookies
Meny
HorsePro - Resultat
Søk
Andre søk
Hjelp Norsk English
Kingsrød trading
LogoButtonInfo

HorsePro.no er ikke lenger i bruk

Feil
Kjære rytter

Vårt nye stevnesystem tas i bruk fra 2021.

Gå til NRYFstevne.no for påmelding til stevne, betaling av hestelisens. Du logger inn med din NIF Min Idrett bruker eller rytterlisensnummer.

SAJÆ

Klassenavn:125/130
Klassenivå:MB
Hest - 1.30m
Stevnenivå:Elitestevne
Gren:Sprang
Dato:10.07.2020
Bedømming:238.2.1
Startende:Begrenset til maks 50
Info:2.avdeling Lag NM

Resultatliste
Startende: 76 / Tellende: 76 / Plasserte: 19
#RytterHestKlubbSprang
Feil - Tid
Poeng
(Rank)
⇒1

Sarpsborg Og Omegn Rideklubb

0 - 257.16
Maria Louise Kingsrød Urioso De Laume SARP0 - 79.59
Dag Ove Kingsrød Numbers SARP0 - 87.99
Therese Søhol Henriksen Santos Z SARP0 - 89.58
Marianne Lensebråten Bobby Balou SARP4 - 84.62
⇒2

Sandnes Og Jæren Rideklubb

4 - 244.96
Rikke Budsberg Out Standing Lucas ES Bilder SAJÆ0 - 80.52
Madeleine Berheim Skår Unicorn's Royal Diva SAJÆ0 - 80.82
Emelie Noemi Østbø Notre Dame Van De Hunters SAJÆ4 - 83.62
Amalie Steen Hegre Justin Beaber-EM SAJÆRet
⇒3

Drammen Og Omegn Rideklubb

4 - 251.99
Victoria Gulliksen Ibiza DOR0 - 82.8
Johan Sebastian Gulliksen Equador Z DOR0 - 83.18
Geir Gulliksen Caretina DOR4 - 86.01
Julie Bergem Hermes DOR4 - 86.57
⇒4

Fredrikstad og Omegn Rideklubb

4 - 254.81
Ylva Elida Høidal Demi (II) Bilder FORK0 - 85.62
Emilie Sæther Bjoner Carmina van't Castanea Hof FORK0 - 86.6
Mira Oliva Høidal Høidals Camiro NV FORK4 - 82.59
Mia Marlene Jensen Anemone VS FORKEli
⇒5

Larvik og Sandefjord Rytterklubb

8 - 255.29
Stein Endresen Dansler LSRK0 - 85.36
Benedikte Serigstad Endresen Classic Penny NV LSRK4 - 80.23
Karoline Gleditsch Quatina-D LSRK4 - 89.7
Izabell Halvorsen Curra Glen Bilder LSRKEli
⇒6

Skogan Rideklubb

12 - 256.91
Ulrikke Aarvik Næss Diarabo Z SKOG0 - 83.4
Ole Kristoffer Eriksen Meland Qlippa Hästak SKOG4 - 86.94
Martine Mariero Moe Dinero De Laubry SKOG8 - 86.57
Thea Kultorp Gulliksen Pokerface SKOG12 - 73.46
⇒7

Drammen Og Omegn Rideklubb

15 - 269.8
Sofie Rieber-Mohn Borgen Chupa Chup DOR0 - 82.78
Jenny Krogsæter Asaka Z DOR4 - 87.51
Celine Eknes Hegna H Day van Bareelhof Z DOR11 - 99.51
Martine Eknes Hegna Zoraya 7 DORRet
⇒8

Soma Ryttersportsklubb

16 - 246.4
Oda Tobiassen Fetoucha SOMA4 - 82.25
Karina Hovland Cavall Bilder SOMA4 - 83.63
Cathrine Bjordal Tholo Jumping So Easy SOMA8 - 80.52
Sofie Rød Cacido L. SOMA27 - 99.83
⇒9

Bergen Rideklubb

20 - 289.52
Fredrik Berg Seim WSF Hallo Vancouver BRGN0 - 80.92
Karoline Torsvik Nielsen Speik BRGN9 - 108.56
Caroline Bruem Birkeland Cleo BRGN11 - 100.04
Birgitte Emilie Meier Queenly VDV Z BRGN11 - 100.27
⇒10

Jarlsberg og Melsom Rideklubb

21 - 256.56
Ellinor Wellum Skaar Nele V'T Dauwhof JMRK5 - 90.73
Anna Kjæve Jeunesse JMRK8 - 79.78
Kamilla Kjile Pettersen Hearty V. H. JMRK8 - 86.05
Karoline Stenstrøm Diamant's Acrobat JMRK8 - 88.22
⇒11

Tønsberg og Omegn Rideklubb

22 - 267.19
Patrick Anders Sande General van de Nachtegaele Bilder TØNS6 - 96.31
Rasmus Aasland Erasmus TØNS8 - 85.06
Anja Moen Cash Verte Bilder TØNS8 - 85.82
Camilla-Emilie Lafjell Lorentzen Kirsebærgårdens Cayenne Bilder TØNS8 - 87.64
⇒12

Grenland Ryttersportsklubb

23 - 264.43
Hannah Synnøve Nicander Nyhaug Corgary Camelot GRSK4 - 79.93
Silje Ludvigsen Dalen Canajus C GRSK4 - 85.53
Lina Stornes KS Winchester Bilder GRSK15 - 98.97
Oliver Johan Sjøberg Schouwsgaardens Heart Light GRSK24 - 83.15
⇒13

Stavanger og Sola Rytterklubb

24 - 253.57
Silje Raanes Charlie (X) KOLN4 - 85.5
Solveig Fotland Newermann Centaurus KOLN8 - 82.78
Emilie Winady Nadita VD Bisschop KOLN12 - 85.29
Veronika Dyrland Madsen Hof Asgard's Carlotta KOLN26 - 97.31
⇒14

Bergen Rideklubb

32 - 259.63
Linda Hestad Valland Nelson (I) BRGN8 - 87.75
Amalie Marie Litland Lux My Way BRGN12 - 82.91
Katrine Bollmann Salbu Calashikow F Damgaard BRGN12 - 88.97
Thelma Bruland Knudsen Firework vd Kalevallei BRGNRet
⇒15

Arendal og Grimstad rideklubb

33 - 260.57
Amalie Marki Drivenes Elmegårdens Artos AREN*8 - 83.57
Louise Pamela Ekroll Verstegen Ani Gem AREN*9 - 93.18
Mari Edvarda Dalen Lieng Seacrest AREN*16 - 83.82
Henny Marina Marki Drivenes Cupido M Z AREN*17 - 109.65
⇒16

Fana Hestesportsklubb

45 - 256.54
Nora el Sayed Hansen Ferdinand (II) FHK8 - 83.57
Vilde Neteland Van Halen FHK17 - 91.11
Even Kleppe-Hagebø Cing FHK20 - 81.86
Simon Rahbek Yde Isabella FHKRet
⇒17

Skien Rideklubb

86 - 278.39
Bjørnar Moland Sea Chantey BilderNV SKRK15 - 99.92
Martine Arlén Haaland Bilstad Zach SKRK24 - 88.47
Malin Betten Hansen Miss Sookie NV SKRKEli
Marthe Møglestue Rønningen Gradjet SKRKRet
⇒18

Drammen Ryttersportsklubb

98 - 267.37
Henne Karlsen Heroine van Perschroeven DRAM*4 - 87.37
Hannah Stærkebye Wonderful S DRAM*Eli
Ragnhild Rabo Carlsen Lecart DRAM*Eli
Rebekka Lie Hafskjold Chila DRAM*Ret
⇒19

Soma Ryttersportsklubb

141 - 270
Malin Tokvam Izzy v/h Stuyvenberghof SOMAEli
Frida Tjessem Boris Utopia Bilder SOMAEli
Amalie Bloch-Johnsen Esimodo-G SOMARet
Julie Øvstebø Sunde Lertevang's Chester SOMARet
Dommere
Ingen dommere registrert