Info
HorsePro.no benytter cookies

HorsePro.no bruker cookies for å gi deg en bedre opplevelse av siden. Hvis du fortsetter å bruke nettsiden godkjenner du bruken av cookies.

Les mer om cookies
Meny
HorsePro - Resultat
Søk
Andre søk
Hjelp Norsk English
StallKubberod
Toppidrettsgymnaset i Telemark
Melsom Vgs
LogoButtonInfo
AREN*

Klassenavn:1,25/1,30 m 1.avd NM-lag
Klassenivå:LA+5
Hest - 1.25m
Stevnenivå:Landsstevne
Gren:Sprang
Dato:18.07.2019
Bedømming:238.2.1
Startende:Ingen begrensning

Resultatliste
Startende: 76 / Tellende: 76 / Plasserte: 19
#RytterHestKlubbSprang
Feil - Tid
Poeng
(Rank)
⇒1

Sandnes Og Jæren Rideklubb

0 - 245.56
Amalie Steen Hegre Justin Beaber-EM SAJÆ0 - 79.23
Kristin Østerhus Unicorn's Royal Diva SAJÆ0 - 80.7
Rikke Budsberg Out Standing Lucas ES Bilder SAJÆ0 - 85.63
Emelie Noemi Østbø Karlina Van De Hoeve SAJÆWdn
⇒2

Larvik og Sandefjord Rytterklubb

0 - 257.73
Sara Lundquist Citalica Bilder LSRK0 - 84.49
Mille Malene Gjermundsen Decaday LSRK0 - 86.28
Izabell Halvorsen Curra Glen Bilder LSRK0 - 86.96
Karoline Gleditsch Corsica (III) LSRK0 - 94.81
⇒3

Trøndelag Hestesportsklubb

0 - 268.34
Solveig Hassel Løes Last Man Standing TRØN0 - 87.74
Anja Beckstrøm Søbakkehus Quick Bilder TRØN0 - 89.6
Christine Bertelsen Quist Kirkebygaards Mister TRØN0 - 91
Ingrid Helene Hassel Løes Castella (II) Bilder TRØN4 - 83.58
⇒4

Grenland Ryttersportsklubb

4 - 258.96
Anniken Stranddal Contina S GRSK0 - 85.78
Natalia Kingdom-Clark Sea Top Boy GRSK0 - 91.35
Oliver Johan Sjøberg Schouwsgaardens Heart Light GRSK4 - 81.83
Vilde Kristine Andreassen Santa Maria 41 GRSKEli
⇒5

Drammen Og Omegn Rideklubb

4 - 264.74
Martine Eknes Hegna Isabelle 111 DOR0 - 88.48
Cathrine Aas Quinine DOR0 - 92.88
Åge Dagfinn Eide Askeland Baluga DOR4 - 83.38
Celine Eknes Hegna H Day van Bareelhof Z DOR8 - 86.01
⇒6

Arendal og Grimstad rideklubb

4 - 269.64
Kaia Risdal Lorentzen Rigals Chaccolin BilderNV AREN*0 - 84.47
Mikkel Hagland Flam Billy Kiara AREN*0 - 89.58
Louise Pamela Ekroll Verstegen Ani Gem AREN*4 - 95.59
Noah Larsen Diamond 2000 Z Bilder AREN*14 - 102.85
⇒7

Stavanger og Sola Rytterklubb

5 - 273.28
Solveig Fotland Newermann Ballerina KOLN0 - 84.49
Solveig Karstensen Aarnes Consistent KOLN0 - 87.92
Veronika Dyrland Madsen Hof Asgard's Carlotta KOLN5 - 100.87
Maren Raanes Queen Canzani Bilder KOLN8 - 83.4
⇒8

Bergen Rideklubb

5 - 277.32
Fredrik Berg Seim Earinosa BRGN0 - 86.58
Karoline Torsvik Nielsen Speik BRGN0 - 90.55
Vilde Neteland Van Halen BRGN5 - 100.19
Linda Hestad Valland Liana BRGN8 - 89.06
⇒9

Drammen Og Omegn Rideklubb

5 - 285.38
Hedda Hagen Berentsen JJ Casiska NV DOR0 - 95.47
Johannes Katteland Kihle It's My Girl DOR1 - 99.62
Linn Veronica Mysterud Fightings Girl DOR4 - 90.29
Sofia Nyberg Zahra BilderNV DOR15 - 106.24
⇒10

Grenland Ryttersportsklubb

6 - 279.9
Emily Karine Hoel Rinde Ezarah-Leen GRSK0 - 87.34
Thea Ahlbom Johansen A Bella Joli BilderNV GRSK0 - 90.67
Henriette Gjeruldsen Birkegårdens Contador Bilder GRSK6 - 101.89
Mia Lund Sannes Casillas 3 Bilder GRSK12 - 111.61
⇒11

Haugesund Rideklubb

6 - 280.85
Sandra Bligaard Winny Bilder HRK0 - 88.11
Tonje Heitmann Eide Dion (I) Bilder HRK0 - 89.11
Benedikte Bentsen Østevik Florus Bilder HRK6 - 103.63
Annette Louise Stava Husebø Capella Florencia NV HRK22 - 101.75
⇒12

Follo Hestesportklubb

8 - 258.81
Lea Fondevik Syversen Billy Tennessee Bilder FOLL0 - 86.1
Michelle Strand Ingvorsen Chelsea (II) FOLL4 - 83.13
Vilde Kolderup Carlsen Zic FOLL4 - 89.58
Nora Lind-Solstad Myklebust Cassandra (IX) FOLLEli
⇒13

Bærum Rideklubb

8 - 272.81
Lisa Karin Holmsen Billy Samaritan BÆRU0 - 89.58
Sandra Sunde Lian Mid Summer Nights Dream BÆRU4 - 88.88
Siril Sønsteby Giga Star de Tiji Bilder BÆRU4 - 94.35
Julie Linaae Gelayla D BÆRU6 - 103.15
⇒14

Jarlsberg og Melsom Rideklubb

8 - 273.2
Kamilla Kjilie Pettersen Hearty V. H. JMRK0 - 85.57
Emilie Håker Gregor (II) JMRK0 - 94.25
Mari Svele Gulliver (VII) JMRK8 - 93.38
Olava Mjøseng SR Bounce on Down Bilder JMRK9 - 100.54
⇒15

Arendal og Grimstad rideklubb

13 - 280.2
Henny Marina Marki Drivenes Cupido M Z AREN*0 - 89.13
Heidi Botterli Jacobsen Catoo Bi Du AREN*5 - 99.6
Mari Edvarda Dalen Lieng Seacrest AREN*8 - 91.47
Martine Broch Granum Catina Z Bilder AREN*9 - 97.38
⇒16

Skien Rideklubb

16 - 268.77
Marthe Møglestue Rønningen Gradjet SKRK0 - 93.64
Ida Marie Øie Light-Hearted Music SKRK4 - 86.39
Bjørnar Moland Sea Chantey BilderNV SKRK12 - 88.74
Lise Wallentinsen Lover's Lady SKRK20 - 94.59
⇒17

Drammen Ryttersportsklubb

18 - 303.5
Rebekka Lie Hafskjold Chila DRAM*0 - 89.01
Jan Auen Hafskjold Dadorijke DRAM*7 - 105.68
Ragnhild Rabo Carlsen Lecart DRAM*11 - 108.81
Hannah Stærkebye Wonderful S DRAM*13 - 113.48
⇒18

Drammen Ryttersportsklubb

20 - 300.71
Henne Karlsen Heroine van Perschroeven DRAM*4 - 94.86
Frida Sofie Dahl Lux My Way DRAM*5 - 99
Karoline Løvlie Forever B.C. DRAM*11 - 106.85
Lina Hansen Ekornrud Want To Do DRAM*12 - 92.92
⇒19

Fana Hestesportsklubb

31 - 301.9
Mikkeline Zurhaar-Birkeland Laurens Ask FHK6 - 101.17
Simon Rahbek Yde ZB Little C FHK8 - 85.83
Ulrikke Bøe Amadeus FHK17 - 114.9
Even Kleppe-Hagebø Cing FHK28 - 96.3
Dommere
Ingen dommere registrert