Info
HorsePro.no benytter cookies

HorsePro.no bruker cookies for å gi deg en bedre opplevelse av siden. Hvis du fortsetter å bruke nettsiden godkjenner du bruken av cookies.

Les mer om cookies

Fra 2021 benyttter NRYF et nytt stevnesystem.

HorsePro.no inneholder nå bare historiske resultater.



Nytt stevnesystem: NRYFstevne.no

Meny
HorsePro - Resultat
Søk
Andre søk
Norsk English

Viktig

Kjære rytter

Fra 2021 benyttter NRYF et nytt stevnesystem. HorsePro.no inneholder nå bare historiske resultater.

Nytt stevnesystem: NRYFstevne.no.

BRGN

Klassenavn:1,10m - 2.avd. 2. divisjon sponset av Stil AS
Klassenivå:LB
Hest - 1.10m
Stevnenivå:Landsstevne
Gren:Sprang
Dato:24.06.2017
Bedømming:238.1.1
Startende:Ingen begrensning

Resultatliste
Startende: 9 / Tellende: 9 / Plasserte: 3
#RytterHestKlubbGr. omg.
⇒1

Bergen Rideklubb lag 2

0
Ida Eitrheim Ak's Life Is Life BRGN0
Malin Halhjem Skjoldal Pearls dream Bilder BRGN0
Hannah Marie Bakke Winnetou K BRGN0
Karoline Torsvik Nielsen Speik BRGN0
⇒1

Sylling Rideklubb

0
Andrea Marie Sundal Ghino SYLL0
Fanny Carine Bærø Åza SYLL0
Thea Kortnes Pettersen Jumbo's Super Ted SYLL0
Kristina Johansen Lucy Lou Bilder SYLL0
⇒1

Drammen og Omegn Rideklubb

0
Camilla Haukjem Icb Dutch Gold Bilder DOR0
Hanna Sofie Martinsson Cassiopeja Bilder DOR0
Hedda Hagen Berentsen Vancouver DH Z DOR0
Kaja Jeanne Lauritzen Equus Carma NV DOR4
⇒1

Soma Ryttersportsklubb

0
Jasmin Kant Ciova TST SOMA0
Marianne Gams Steine Asserson Emerald de Goedereede Bilder SOMA0
Sofie Rød Eliadiene SOMA0
Grethe Michaelsen Lillestaruphøjs Highlight Bilder SOMA12
⇒1

Bergen Rideklubb lag 1

0
Silje Raanes Q.T.- MZ BRGN0
Hilde Helland Spartakus 37 BRGN0
Malin Vestnes Holgersen Irish Sonny Bilder BRGN0
Linda Hestad Valland Nelson (I) BRGN10
⇒6

Sandnes og Jæren Rideklubb

4
Sandra Elise Rørheim Carana LBJ NV SAJÆ0
Amalie Steen Hegre Blizzard II SAJÆ0
Malin Kristine Lantz Candessina Z SAJÆ4
⇒6

Søndre Nordstrand Rideklubb

4
Marte Rognaldsen Snefjellå Victor H SNORD0
Astrid Johanne Dessingthon Quality W Z Bilder SNORD0
Anne Grete Jørgensen Gørklintgårds Tirana SNORD4
Kaja Stenslet Johansen Corlando (II) SNORD7
⇒8

Drammen Ryttersportsklubb

12
Rebekka Lie Hafskjold Fleur (IV) DRAM*0
Lina Hansen Ekornrud Gregor (II) DRAM*4
Karoline Løvlie Forever B.C. DRAM*8
Malin Isabell Grønvold Smaug DRAM*8
⇒8

Moss og Omegn Hestesportsklubb

12
Linn Katrine Liljebjörn Aasberg Rebelle Des Etisse MOHSK0
Iselin Eng Maputo MOHSK0
Merethe Osufsen Gladiator MOHSK12
Lena Brevik E-Boy Bilder MOHSKELI
Dommere
Ingen dommere registrert