Info
HorsePro.no benytter cookies

HorsePro.no bruker cookies for å gi deg en bedre opplevelse av siden. Hvis du fortsetter å bruke nettsiden godkjenner du bruken av cookies.

Les mer om cookies
Meny
HorsePro - Resultat
Søk
Andre søk
Hjelp Norsk English
StallKubberod
Økotec AS
MelsomVgSkole
Monomak AB
LogoButtonInfo
HRRK

Klassenavn:1. Kval. Norgesserien Lag 3. DIV 0.95 M
Klassenivå:Egendefinert: 1. Kval. Norgesserien Lag 3. DIV 0.95 M
Egendefinert
Stevnenivå:Landsstevne
Gren:Sprang
Dato:26.03.2017
Bedømming:280 Feil og stil
Startende:Ingen begrensning

Resultatliste
Startende: 14 / Tellende: 14 / Plasserte: 4
#RytterHestKlubbGr. omg.
⇒1

Hønefoss og Ringerike Rideklubb 3 DIV Lag 1

0 - 224,00
Cerin Caroline Myrvang Skaarud Highlight III Bilder HRRK0 - 76,25
Leah Celina Møller Living Angel Bilder HRRK0 - 75,75
Thea Galadriel Brenden Cassio 14 Bilder HRRK0 - 72,00
Henriette Ekra-Rimejorde Flying Boy Bilder HRRK4 - 75,00
⇒2

Drammen og Omegn Rideklubb 3 DIV.

0 - 222,75
Hanna Sofie Martinsson Cassiopeja DOR0 - 75,00
Kaja Jeanne Lauritzen Equus Carma NV DOR0 - 74,00
Hedda Hagen Berentsen Vancouver DH Z DOR0 - 73,75
Kristine Roseth Libresca Bilder DOR4 - 69,00
⇒3

Drammen Ryttersportsklubb 3. DIV

0 - 216,50
Karoline Løvlie Forever B.C. DRAM*0 - 73,75
Tyra Svensdatter Thørud Grauff's Viva La Diva DRAM*0 - 71,75
Julie Aas Johansen Laetitia S DRAM0 - 71,00
Live Jøntvedt Freja IX DRAM*0 - 69,75
⇒4

Larvik og Sandefjord Rytterklubb 3 DIV Rødt Lag

4 - 210,25
Jasmin Nanett Lundell Faras Cliostro LSRK0 - 72,75
Christine Ønvik Olafsen Cockney Rebel Bilder LSRK0 - 71,25
Victoria Yngsdal Hellerud Bados LSRK4 - 66,25
Kristine Moe Hansen Coco Chanel (II) Bilder LSRK12 - 65,00
⇒5

Larvik og Sandefjord Rytterklubb 3 DIV. Blått Lag

4 - 209,00
Malin Eie Svendsen Bulmers W LSRK0 - 73,50
Josefine Skjelbred Cezanna LSRK0 - 71,50
Oliver Skjelbred Cojonudo LSRK4 - 64,00
⇒6

Jarlsberg og Melsom Rideklubb 3. DIV

8 - 220,50
Alexandra Killingmo Marthinussen Patchoudy Du Dezers JMRK0 - 71,50
Mayla Helene Sande Karma (II) Bilder JMRK4 - 77,25
Stine Bonde Engas Contino NV JMRK4 - 71,75
Annbjørg Sigbjørndatter Holm SR El Patron Bilder JMRK4 - 70,75
⇒7

Kongsberg og Omegn Rideklubb 3 DIV.

8 - 207,50
Helene Vraalstad PMH Cloud Nine KBRG0 - 74,50
Annicken Bøckman Ullerups D'asti KBRG0 - 67,25
Caroline Emilie Limås Paramount KBRG8 - 65,75
Vilde Vraalstad Bleannagloos Luckpenny KBRGELI
⇒8

Hønefoss og Ringerike Rideklubb 3 DIV. Lag 2

8 - 201,53
Mathilde Sagneskar Sæter Parthe Celebre HRRK0 - 74,28
Anniken Muggerud Skyfall HRRK4 - 64,50
Vilde Hansen Langvandsbråten Floris Doede H.W.K. Bilder HRRK4 - 62,75
Ida Therese Adolfsen Haveland Olympos Magnum Bilder HRRK16 - 65,75
⇒9

Sylling Rideklubb 3. DIV.

8 - 199,75
Josefine Carlotta Aanesen Icoon Bilder SYLL0 - 71,50
Henriette Tyldum Andresen Stall-K's Quater Champ SYLL0 - 65,50
Thea Emilie Søberg Fløtten Sonador SYLL8 - 62,75
Mari Lyngås Tammo SYLL13 - 71,00
⇒10

Hønefoss og Ringerike Rideklubb 3. DIV. Lag 3

12 - 219,25
Siri Maria Mosengen Exandor HRRK0 - 80,25
Line Brusletto Quentin K Bilder HRRK0 - 70,75
Ine Mosengen Nesset Calassia H HRRK12 - 68,25
⇒11

Gjøvik Rideklubb 3. DIV

36 - 188,75
Mari Skumlien Furuseth HS Sal Y Pimienta BilderNV GRK4 - 64,75
Malene Svehagen Wietse GRK12 - 61,00
Sarah Nereng Gamblers Sweet Ella Bilder GRK20 - 63,00
⇒-

Bærum Rideklubb 3 DIV. Blått lag

ELI
Mina Benedicte Brinchmann Kiltale Dirty Harry Bilder BÆRU0 - 80,75
Lin Madeleine Wicklund Ismarboy BÆRU0 - 72,00
Thea Monsen Gaffa Bilder BÆRUTRU
Frida Camille Aa Bøgelys Rico BÆRUELI
⇒-

Sigdal og Rosthaug Hestesportslag 3. DIV.

ELI
Mina Buxrud Simply Red Bilder SRHL0 - 69,75
Siri Buttingsrud Stenersen Mountain Billy Bilder SRHL16 - 62,00
Vemund Thingelstad Skålien Superline's A Dany Man SRHLELI
⇒-

Bærum Rideklubb 3. DIV. Rødt lag

ELI
Katharina Margrete Høvding Solbakkens Busofeles BÆRU0 - 72,25
Anna Ritari Eberlina Bilder BÆRU4 - 65,00
Maia Synnøve Strand Karlsen Elbenglanz BÆRUELI
Sarah Joys Røang Erieta v/d Beekzijde BÆRUELI
Dommere
Ingen dommere registrert