Info
HorsePro.no benytter cookies

HorsePro.no bruker cookies for å gi deg en bedre opplevelse av siden. Hvis du fortsetter å bruke nettsiden godkjenner du bruken av cookies.

Les mer om cookies
Meny
HorsePro - Mesterskapsoversikt
Søk
Andre søk
Hjelp Norsk English
StallKubberod
Sisu
Albert Kerbl GmbH
Saddlery Brands International
Kingsrød Trading AS
Melsom Vgs
Stål og Byggtjenester AS(Norstal Norge AS)
LogoButtonInfo

Vi i HorsePro har gjennomgått alle resultater og gruppert mesterskap på regionalt og nasjonalt nivå, for alle grener så langt tilbake som vi har resultater (ca 2007-2008).

Her kan du søke opp alle mesterskap i din krets, eller kanskje alle mesterskap i dressur, og du kan filtrere ned på bare mesterskap for senior, kun for junior, eller eventuelt kombinere disse verdiene til du finner akkurat de resultatene du har lyst til å se.

Viser 41-50 av totalt 1495 resultater.

NavnHvaÅrGrenForRytterkategoriFHLagUte
   
⇒Kretsmesterskap Sprang 2008
Buskerud Rytterkrets, Telemark og Vestfold Rytterregion
Stevne: GRSK D-Sprang 12-14.09.2008
  1. Karense Jeanette Ingvaldsen / Goline
  2. Lotte Helene Lønn / Crispo
  3. Kaja Høglund / Jikas Madura
Kretsmesterskap2008SprangBuskerud Rytterkrets
Telemark og Vestfold Rytterregion
Pony rider
Ponni Kat III
Ok
⇒Kretsmesterskap Sprang 2008
Buskerud Rytterkrets, Telemark og Vestfold Rytterregion
Stevne: GRSK D-Sprang 12-14.09.2008
  1. Ane Kvam Movik / Lanners Castello
  2. Rita Blegen-Røed / Casper Damgård
  3. Andrea Hårberg Rabben / Plato
Kretsmesterskap2008SprangBuskerud Rytterkrets
Telemark og Vestfold Rytterregion
Pony rider
Ponni Kat II
Ok
⇒Kretsmesterskap Sprang 2008
Buskerud Rytterkrets, Telemark og Vestfold Rytterregion
Stevne: GRSK D-Sprang 12-14.09.2008
  1. Maria Kristine Aas / Heide's Berg Noddy
  2. Synne Garvik / Beezies Moon
  3. Ina Lyftingsmo Kristiansen / Steps Pride
Kretsmesterskap2008SprangBuskerud Rytterkrets
Telemark og Vestfold Rytterregion
Pony rider
Ponni Kat I
Ok
⇒Kretsmesterskap Sprang 2008
Buskerud Rytterkrets, Telemark og Vestfold Rytterregion
Stevne: GRSK D-Sprang 12-14.09.2008
  1. Fanny Paus / Pay Back
  2. Maia Stange Røsholm / Lady Byron
  3. Silje Løvstad / Unidin
Kretsmesterskap2008SprangBuskerud Rytterkrets
Telemark og Vestfold Rytterregion
Junior riderOk
⇒Km Sprang Lag Ponni
Kretsmesterskap Sprang 2008
Østfold Rytterkrets
Stevne: MOSS* D-Sprang 13-14.09.2008
  1. Moss Rideklubb ponni 1.lag
  2. Sarpsborg og Omegn rideklubb ponni 1.lag
  3. Fredriktstad og omegn rideklubb ponni 1. lag
Kretsmesterskap2008SprangØstfold RytterkretsPony riderOkOk
⇒Kretsmesterskap Sprang 2008
Buskerud Rytterkrets, Telemark og Vestfold Rytterregion
Stevne: GRSK D-Sprang 12-14.09.2008
  1. Stein Endresen / Cardaxo
  2. Ole Kristoffer Eriksen Meland / Indiamo
  3. Annemor Paulsen / CC Ladieskiller
Kretsmesterskap2008SprangBuskerud Rytterkrets
Telemark og Vestfold Rytterregion
Senior riderOk
⇒KM Sprang Lag
Kretsmesterskap Sprang 2008
Østfold Rytterkrets
Stevne: MOSS* D-Sprang 13-14.09.2008
  1. Moss Rideklubb hest 1.lag
  2. Fredrikshald Rideselskap hest 2. lag
  3. Sarpsborg og Omegn rideklubb hest 3. lag
Kretsmesterskap2008SprangØstfold RytterkretsSenior riderOkOk
⇒Kretsmesterskap Sprang 2008
Møre og Romsdal Rytterkrets
Stevne: ÅLES D-Sprang 12-14.09.2008
  1. Katrine Lyngvær / Jemitty
  2. Malene Pettersen Dybdal / Billy II
  3. Anna Skylstad / Stidsbjergs Caiko
Kretsmesterskap2008SprangMøre og Romsdal RytterkretsPony rider
Ponni Kat II
Ok
⇒Kretsmesterskap Sprang 2008
Møre og Romsdal Rytterkrets
Stevne: ÅLES D-Sprang 12-14.09.2008
  1. Susanne Håhjem Gjendemsjø / Sonic FX
  2. Marte Aasestrand / Ballybur George
  3. Marielle Osnes / Coolera Lad
Kretsmesterskap2008SprangMøre og Romsdal RytterkretsPony rider
Ponni Kat I
Ok
⇒Kretsmesterskap Sprang 2008
Hedmark Rytterkrets
Stevne: SOLØ D-Sprang 13-14.09.2008
  1. Ine Suzan Ljungquist / Taipan
  2. Andrine Moss / Tykes Kharon
  3. Hege Nilsen / Rodeo II
Kretsmesterskap2008SprangHedmark RytterkretsJunior riderOk

Mangler det noe i denne oversikten? Ta kontakt med HorsePro Support