Info
HorsePro.no benytter cookies

HorsePro.no bruker cookies for å gi deg en bedre opplevelse av siden. Hvis du fortsetter å bruke nettsiden godkjenner du bruken av cookies.

Les mer om cookies

Fra 2021 benyttter NRYF et nytt stevnesystem.

HorsePro.no inneholder nå bare historiske resultater.



Nytt stevnesystem: NRYFstevne.no

Meny
HorsePro - Mesterskapsoversikt - 2007 - 2017
Søk
Andre søk
Norsk English

Viktig

Kjære rytter

Fra 2021 benyttter NRYF et nytt stevnesystem. HorsePro.no inneholder nå bare historiske resultater.

Nytt stevnesystem: NRYFstevne.no.

Viser 1461-1470 av totalt 1495 resultater.

NavnHvaÅrGrenForRytterkategoriFHLagUte
   
⇒HM sprang 5-års
Hallmesterskap Sprang 2010
Norges Rytterforbund
Stevne: AREN* E-Sprang 29-31.10.2010
  1. Solveig Fotland Newermann / Røds PayDay
  2. Michelle Kaaresen Perryman / Al Bundy
  3. Therese Søhol Henriksen / Clarkes Lux
Hallmesterskap2010SprangNorges RytterforbundSenior rider
⇒Norgesmesterskap Dressur 2010
Norges Rytterforbund
Stevne: GRSK E-Dressur 23-24.10.2010
  1. Hanne Nesheim / Argentina
  2. Ellen Christensen / Solos Lampas
  3. Kristin Merete Søberg / Tjalle the Dutch
Norgesmesterskap2010DressurNorges RytterforbundSenior riderOk
⇒Hallmesterskap Dressur 2010
Norges Rytterforbund
Stevne: GRSK E-Dressur 23-24.10.2010
  1. Anne Elisabeth Røhne Hallingstad / Oj Oj
  2. Ane Helena Tveit Nilsen / Night-Boom R
  3. Alexandra Gamlemshaug Andresen / Not For Sale
Hallmesterskap2010DressurNorges RytterforbundPony rider
⇒HM dressur Lille Tur
Hallmesterskap Dressur 2010
Norges Rytterforbund
Stevne: GRSK E-Dressur 23-24.10.2010
  1. Lars Rasmussen / May Ludwig
  2. Pernille Henriksbø Markussen / Supertramp
  3. Mona Edseth / Lillevang Lehar
Hallmesterskap2010DressurNorges RytterforbundSenior rider
⇒HM dressur MB
Hallmesterskap Dressur 2010
Norges Rytterforbund
Stevne: GRSK E-Dressur 23-24.10.2010
  1. Julia Victoria Gerhardsen / Toxic van Riethoven
  2. Nora Johanne Øvstedal Knudsen / Stall-K's Cartier III
  3. Catharina Lorentzen Lund / Zidana Arkide
Hallmesterskap2010DressurNorges RytterforbundSenior rider
⇒Norgesmesterskap Sprang 2009
Norges Rytterforbund
Stevne: ROGAL L-Sprang 23-25.10.2009
  1. Merete Thoresen Røed / Sir Oscar
  2. Caroline Bruem Birkeland / Skonhøjs Surprise
  3. Susanne Håhjem Gjendemsjø / Girl's Knight
Norgesmesterskap2009SprangNorges RytterforbundPony rider
Ponni Kat I
⇒Norgesmesterskap Sprang 2009
Norges Rytterforbund
Stevne: ROGAL L-Sprang 23-25.10.2009
  1. Hannah Skaug Holst-Roness / Sörengens Juvel
  2. Johan Sebastian Gulliksen / Little Tomy Tucker
  3. Dina Mansås / Ulvsig's Lucas
Norgesmesterskap2009SprangNorges RytterforbundPony rider
Ponni Kat II
⇒Norgesmesterskap Sprang 2009
Norges Rytterforbund
Stevne: GRSK L-Sprang 30-01.11.2009
  1. Eva Ulrika Cappelen / Carrero
  2. Regine Eiklid / Cinderella 508
  3. Bibbi Emilie Duus / Salerno
Norgesmesterskap2009SprangNorges RytterforbundJunior rider
⇒Norgesmesterskap Sprang 2009
Norges Rytterforbund
Stevne: AREN* E-Sprang 06-08.11.2009
  1. Connie Bull-Røed / Cezanne 30
  2. Nina Braaten / Blue Loyd 12
  3. Stine Bergersen Løkken / Laroso 2
Norgesmesterskap2009SprangNorges RytterforbundSenior rider
⇒Norgesmesterskap Sprang 2009
Norges Rytterforbund
Stevne: AREN* E-Sprang 06-08.11.2009
  1. Victoria Gulliksen / Bodyguard
  2. Emil Hagland Flam / Victoria
  3. Kine Margrethe Næss Dagsland / Hettzik
Norgesmesterskap2009SprangNorges RytterforbundYoung rider

Mangler det noe i denne oversikten? Ta kontakt med HorsePro Support