Info
HorsePro.no benytter cookies

HorsePro.no bruker cookies for å gi deg en bedre opplevelse av siden. Hvis du fortsetter å bruke nettsiden godkjenner du bruken av cookies.

Les mer om cookies

Fra 2021 benyttter NRYF et nytt stevnesystem.

HorsePro.no inneholder nå bare historiske resultater.



Nytt stevnesystem: NRYFstevne.no

Meny
HorsePro - Mesterskapsoversikt - 2007 - 2017
Søk
Andre søk
Norsk English

Viktig

Kjære rytter

Fra 2021 benyttter NRYF et nytt stevnesystem. HorsePro.no inneholder nå bare historiske resultater.

Nytt stevnesystem: NRYFstevne.no.

Viser 1381-1390 av totalt 1495 resultater.

NavnHvaÅrGrenForRytterkategoriFHLagUte
   
⇒Kretsmesterskap Sprang 2010
Møre og Romsdal Rytterkrets
Stevne: ÅLES D-Sprang 10-12.09.2010
  1. Malene Pettersen Dybdal / Jari 3
  2. Ida Celine Fylling Røder / Master Maddox
  3. Elisabeth Dalen / Ma Donna
Kretsmesterskap2010SprangMøre og Romsdal RytterkretsPony rider
Ponni Kat I
Ok
⇒Kretsmesterskap Sprang 2010
Buskerud Rytterkrets, Telemark og Vestfold Rytterregion
Stevne: GRSK D-Sprang 10-12.09.2010
  1. Willa Synøve Marcussen Schou / Quickstepp
  2. Pernille Susaas Holt / Twist
  3. Nadine Omli Johannessen / My Blissi
Kretsmesterskap2010SprangBuskerud Rytterkrets
Telemark og Vestfold Rytterregion
Pony rider
Ponni Kat II
Ok
⇒Kretsmesterskap Sprang 2010
Buskerud Rytterkrets, Telemark og Vestfold Rytterregion
Stevne: GRSK D-Sprang 10-12.09.2010
  1. Danielle Matre Wolf / Shannon Dor
  2. Julie Stenstrøm / Supertramp
  3. Birgitte Heieren Hundhammer / Conga
Kretsmesterskap2010SprangBuskerud Rytterkrets
Telemark og Vestfold Rytterregion
Pony rider
Ponni Kat I
Ok
⇒Kretsmesterskap Sprang 2010
Rogaland Rytterkrets
Stevne: HRK D-Sprang 11-12.09.2010
  1. Marthe Skogøy Schøning / Cesar B
  2. Elina Caroline Madsen-Lode / Reballe Gentiana
  3. Lena Amalie Knutsen / Filiforme
Kretsmesterskap2010SprangRogaland RytterkretsPony riderOk
⇒Sørlandsmesterskap i sprangridning 2010
Kretsmesterskap Sprang 2010
Aust Agder Rytterutvalg, Vest Agder Rytterkrets
Stevne: AREN* D-Sprang 10-12.09.2010
  1. Maritha Gundersen Knudsen / Stidsbjergs Luna
  2. Aline Marie Lie / Jupiter IV
  3. Lea Iselin Veronica Nordbø / Luckey
Kretsmesterskap2010SprangAust Agder Rytterutvalg
Vest Agder Rytterkrets
Pony rider
Ponni Kat II
Ok
⇒Kretsmesterskap Sprang 2010
Hedmark Rytterkrets
Stevne: HEDE D-Sprang 11-12.09.2010
  1. Kongsvinger og Omegn Rideklubb Lag 1
  2. Elverum Rideklubb Lag 1
  3. Solør Rideklubb Lag 2
Kretsmesterskap2010SprangHedmark RytterkretsPony riderOkOk
⇒Sørlandsmesterskap i sprangridning 2010
Kretsmesterskap Sprang 2010
Aust Agder Rytterutvalg, Vest Agder Rytterkrets
Stevne: AREN* D-Sprang 10-12.09.2010
  1. Wanda Marie Wilhelmsen / Herminia
  2. Amanda Sørbukt Krumsvik / Flying Girl
  3. Markus André Ruud / Charly Brown 53
Kretsmesterskap2010SprangAust Agder Rytterutvalg
Vest Agder Rytterkrets
Pony rider
Ponni Kat I
Ok
⇒KM Sprang Lag Ponni
Kretsmesterskap Sprang 2010
Østfold Rytterkrets
Stevne: FORK D-Sprang 11-12.09.2010
  1. Fredirkstad ponni Lag 3
  2. Fredrikstad ponni lag 2
  3. Fredrikstad ponni Lag 1
Kretsmesterskap2010SprangØstfold RytterkretsPony riderOkOk
⇒Kretsmesterskap Sprang 2010
Nordland Rytterkrets
Stevne: UTSK D-Sprang 18-19.09.2010
  1. Sandra Kristell Westgaard / Vognmandsgårdens Comet
  2. Rikke Bjørklund / Lamark Nadia
  3. Susanne Fuglstad / Siljegutten
Kretsmesterskap2010SprangNordland RytterkretsPony rider
Ponni Kat II
Ok
⇒Kretsmesterskap Sprang 2010
Nordland Rytterkrets
Stevne: UTSK D-Sprang 18-19.09.2010
  1. Veronica Storvoll Pedersen / Johney Five
  2. Tonje Johannessen Haugum / Kongen av Danmark
  3. Marthe Kibsgård Iversen / Renaniree Tadgh
Kretsmesterskap2010SprangNordland RytterkretsPony rider
Ponni Kat I
Ok

Mangler det noe i denne oversikten? Ta kontakt med HorsePro Support