Info
HorsePro.no benytter cookies

HorsePro.no bruker cookies for å gi deg en bedre opplevelse av siden. Hvis du fortsetter å bruke nettsiden godkjenner du bruken av cookies.

Les mer om cookies
Meny
HorsePro - Hest
Søk
Andre søk
Hjelp Norsk English
StallKubberod
Sisu
Albert Kerbl GmbH
Melsom Vgs
LogoButtonInfo
NRYF Sportslisens
NRYF Sportslisens:39727
Kjønn:Vallak
Født:2002
Fødeland:Tyskland
Farge:Gul
Rase:Palomino
Microchip:578097809011062
 


DatoArrGrenS-NivåK-nivåRytterKlubbEkvipasjeResultat#Plassert
Ingen resultater funnet

Logg inn

Du må være logget inn for å se dette.

Hesteeier får alltid se starter for egen hest.




DatoArrGrenS-NivåK-nivåRytterLagEkvipasjeResultat#Plassert
Ingen resultater funnet

Ingen utstillingsresultater er registrert

Automatisk sjekk av kvalifisering for sprang er i testfasen.     [Vis mer]


Viser kvalifikasjon for de ryttere som har ridd Yellow Fellow [PALOM] inneværende og forrige sesong



Astrid Johanne Dessingthon (SNORD)

Klubb:Søndre Nordstrand Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K140899AST03
Lisenstype:Grønt kort (2020)
Ekvipasjeside:Astrid Johanne Dessingthon / Yellow Fellow

Beregner kvalifisering Laster

Ida Nilsen Neerland (ELVE)

Klubb:Elverum Rideklubb
Krets:Hedmark Rytterkrets
Lisensnummer:K090205IDA05
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Ida Nilsen Neerland / Yellow Fellow

Beregner kvalifisering Laster

Ingvild Mellum Johansen (ELVE)

Klubb:Elverum Rideklubb
Krets:Hedmark Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K170194ING01
Lisenstype:Grønt kort (2020)
Ekvipasjeside:Ingvild Mellum Johansen / Yellow Fellow

Beregner kvalifisering Laster

Julie Marie Gulliksen Østgaard (ELLI)

Klubb:Ellingsrud Rytterklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K210800JUL01
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Julie Marie Gulliksen Østgaard / Yellow Fellow

Beregner kvalifisering Laster

Silje Nilsen Neerland (ELVE)

Klubb:Elverum Rideklubb
Krets:Hedmark Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K160506SIL02
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Silje Nilsen Neerland / Yellow Fellow

Beregner kvalifisering Laster

Siri Kvarsvik Arntzen (SNORD)

Klubb:Søndre Nordstrand Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K140396SIR01
Lisenstype:Grønt kort (2020)
Ekvipasjeside:Siri Kvarsvik Arntzen / Yellow Fellow

Beregner kvalifisering Laster

Thale Tangre Dannevig (SNORD)

Klubb:Søndre Nordstrand Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K140499THA01
Lisenstype:Grønt kort (2020)
Ekvipasjeside:Thale Tangre Dannevig / Yellow Fellow

Beregner kvalifisering Laster
Automatisk sjekk av kvalifisering for dressur er i testfasen.     [Vis mer]


Kvalifisering for Yellow Fellow [PALOM]

Viser kvalifikasjon for Yellow Fellow [PALOM].

LDLCLBLAMCMBMAVBVA
Landsstevne         
Elitestevne         

Klikk på felt for å vise detaljer





Kvalifisering for ekvipajser med Yellow Fellow [PALOM]

Viser kvalifikasjon for de ryttere som har ridd Yellow Fellow [PALOM] inneværende og forrige sesong.



Astrid Johanne Dessingthon (SNORD)

Klubb:Søndre Nordstrand Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K140899AST03
Lisenstype:Grønt kort (2020)
Ekvipasjeside:Astrid Johanne Dessingthon / Yellow Fellow

Beregner kvalifisering Laster

Ida Nilsen Neerland (ELVE)

Klubb:Elverum Rideklubb
Krets:Hedmark Rytterkrets
Lisensnummer:K090205IDA05
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Ida Nilsen Neerland / Yellow Fellow

Beregner kvalifisering Laster

Ingvild Mellum Johansen (ELVE)

Klubb:Elverum Rideklubb
Krets:Hedmark Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K170194ING01
Lisenstype:Grønt kort (2020)
Ekvipasjeside:Ingvild Mellum Johansen / Yellow Fellow

Beregner kvalifisering Laster

Julie Marie Gulliksen Østgaard (ELLI)

Klubb:Ellingsrud Rytterklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K210800JUL01
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Julie Marie Gulliksen Østgaard / Yellow Fellow

Beregner kvalifisering Laster

Silje Nilsen Neerland (ELVE)

Klubb:Elverum Rideklubb
Krets:Hedmark Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K160506SIL02
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Silje Nilsen Neerland / Yellow Fellow

Beregner kvalifisering Laster

Siri Kvarsvik Arntzen (SNORD)

Klubb:Søndre Nordstrand Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K140396SIR01
Lisenstype:Grønt kort (2020)
Ekvipasjeside:Siri Kvarsvik Arntzen / Yellow Fellow

Beregner kvalifisering Laster

Thale Tangre Dannevig (SNORD)

Klubb:Søndre Nordstrand Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K140499THA01
Lisenstype:Grønt kort (2020)
Ekvipasjeside:Thale Tangre Dannevig / Yellow Fellow

Beregner kvalifisering Laster
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Navn Fødselsdato Kjønn UELN
Ingen avkom registrert
Klikk på overskrift for å sortere


KjønnAntall
Totalt0