Info
HorsePro.no benytter cookies

HorsePro.no bruker cookies for å gi deg en bedre opplevelse av siden. Hvis du fortsetter å bruke nettsiden godkjenner du bruken av cookies.

Les mer om cookies
Meny
HorsePro - Hest
Søk
Andre søk
Hjelp Norsk English
StallKubberod
Sisu
Melsom Vgs
LogoButtonInfo
Beauty (II)
Beauty (II)
NRYF Sportslisens
UELN:208333200408239
NRYF Sportslisens:41799
Kjønn:Vallak
Født:2004
Farge:Mørkbrun
Microchip:208210000257465
 

Viser 1-9 av totalt 9 resultater.

DatoArrGrenS-NivåK-nivåRytterKlubbEkvipasjeResultat#Plassert
⇒2020-03-08SKEDSprangDEgendefinert
70cm Sørum Cup
Aud RaaumØSTMA. Raaum / Beauty (II)STR-/25Nei
⇒2020-03-08SKEDSprangDLDAud RaaumØSTMA. Raaum / Beauty (II)STR-/30Nei
⇒2020-03-01SKEDDressurUKLB
LB:2 NRYF 2017/19
Aud RaaumØSTMA. Raaum / Beauty (II)58.40011/14Nei
⇒2020-03-01SKEDDressurUKLC
LC:1 NRYF 2017
Aud RaaumØSTMA. Raaum / Beauty (II)57.39113/18Nei
⇒2020-02-09SKEDSprangDLDAud RaaumØSTMA. Raaum / Beauty (II)STR-/33Nei
⇒2020-02-02ULLESprangDEgendefinert
0,85m LD+5
Aud RaaumØSTMA. Raaum / Beauty (II)Eli.15/17Nei
⇒2020-02-02ULLESprangDEgendefinert
0,75
Aud RaaumØSTMA. Raaum / Beauty (II)Eli.15/15Nei
⇒2020-01-19SKEDDressurDLB
LB:1 NRYF 2017/19
Aud RaaumØSTMA. Raaum / Beauty (II)58.88910/12Nei
⇒2020-01-19SKEDDressurDLC
LC:2 NRYF 2017/19
Aud RaaumØSTMA. Raaum / Beauty (II)58.07711/16Nei

Logg inn

Du må være logget inn for å se dette.

Hesteeier får alltid se starter for egen hest.




DatoArrGrenS-NivåK-nivåRytterLagEkvipasjeResultat#Plassert
Ingen resultater funnet

Ingen utstillingsresultater er registrert

Automatisk sjekk av kvalifisering for sprang er i testfasen.     [Vis mer]


Viser kvalifikasjon for de ryttere som har ridd Beauty (II) inneværende og forrige sesong



Andrea Tangen Jensen (SNORD)

Klubb:Søndre Nordstrand Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K180304AND03
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Andrea Tangen Jensen / Beauty (II)

Beregner kvalifisering Laster

Aud Raaum (ØSTM)

Klubb:Østmarka Rytterklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K091268AUD03
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Aud Raaum / Beauty (II)

Beregner kvalifisering Laster

Cornelia Birgersson Wolter (ØSTM)

Klubb:Østmarka Rytterklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K260904COR01
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Cornelia Birgersson Wolter / Beauty (II)

Beregner kvalifisering Laster

Jenny Bogadottir (NITT)

Klubb:Nittedal Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K080507JEN01
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Jenny Bogadottir / Beauty (II)

Beregner kvalifisering Laster

Kine Marlene Skimten Andersen (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K100190KIN01
Lisenstype:Grønt kort (2020)
Ekvipasjeside:Kine Marlene Skimten Andersen / Beauty (II)

Beregner kvalifisering Laster

Kine Marlene Skimten Andersen (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K100190KIN03
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Kine Marlene Skimten Andersen / Beauty (II)

Beregner kvalifisering Laster
Automatisk sjekk av kvalifisering for dressur er i testfasen.     [Vis mer]


Kvalifisering for Beauty (II)

Viser kvalifikasjon for Beauty (II).

LDLCLBLAMCMBMAVBVA
Landsstevne         
Elitestevne         

Klikk på felt for å vise detaljer





Kvalifisering for ekvipajser med Beauty (II)

Viser kvalifikasjon for de ryttere som har ridd Beauty (II) inneværende og forrige sesong.



Andrea Tangen Jensen (SNORD)

Klubb:Søndre Nordstrand Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K180304AND03
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Andrea Tangen Jensen / Beauty (II)

Beregner kvalifisering Laster

Aud Raaum (ØSTM)

Klubb:Østmarka Rytterklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K091268AUD03
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Aud Raaum / Beauty (II)

Beregner kvalifisering Laster

Cornelia Birgersson Wolter (ØSTM)

Klubb:Østmarka Rytterklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K260904COR01
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Cornelia Birgersson Wolter / Beauty (II)

Beregner kvalifisering Laster

Jenny Bogadottir (NITT)

Klubb:Nittedal Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K080507JEN01
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Jenny Bogadottir / Beauty (II)

Beregner kvalifisering Laster

Kine Marlene Skimten Andersen (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K100190KIN01
Lisenstype:Grønt kort (2020)
Ekvipasjeside:Kine Marlene Skimten Andersen / Beauty (II)

Beregner kvalifisering Laster

Kine Marlene Skimten Andersen (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K100190KIN03
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2020)
Ekvipasjeside:Kine Marlene Skimten Andersen / Beauty (II)

Beregner kvalifisering Laster
Navn Fødselsdato Kjønn UELN
Ingen avkom registrert
Klikk på overskrift for å sortere


KjønnAntall
Totalt0