Info
HorsePro.no benytter cookies

HorsePro.no bruker cookies for å gi deg en bedre opplevelse av siden. Hvis du fortsetter å bruke nettsiden godkjenner du bruken av cookies.

Les mer om cookies
Meny
HorsePro - Hest
Søk
Andre søk
Hjelp Norsk English
StallKubberod
Melsom Vgs
LogoButtonInfo
 


DatoArrGrenS-NivåK-nivåRytterKlubbEkvipasjeResultat#Plassert
Ingen resultater funnet

Logg inn

Du må være logget inn for å se dette.

Hesteeier får alltid se starter for egen hest.




DatoArrGrenS-NivåK-nivåRytterLagEkvipasjeResultat#Plassert
Ingen resultater funnet

Ingen utstillingsresultater er registrert

Automatisk sjekk av kvalifisering for sprang er i testfasen.     [Vis mer]


Viser kvalifikasjon for de ryttere som har ridd Ukjent hest inneværende og forrige sesong



Aida Constance Østby (LHMR)

Klubb:Lillehammer Rideklubb
Krets:Oppland Rytter Krets
Fylke:Oppland
Lisensnummer:K131192AID01
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Aida Constance Østby / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Alexandra Bolstad (LOMM)

Klubb:Lommedalen Kjøre Og Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K040397ALE01
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Alexandra Bolstad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Amanda Engh (KORK)

Klubb:Kongsvinger Og Omegn Ridekl.
Krets:Hedmark Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K080999AMA06
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10118352
Ekvipasjeside:Amanda Engh / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Andrea Laane Bech (DRØB)

Klubb:Drøbak Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K110703AND03
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10137849
Ekvipasjeside:Andrea Laane Bech / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Andrea Marie Sundal (SYLL)

Klubb:Sylling Rideklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K040391AND03
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
FEI lisensnummer:10054654
Ekvipasjeside:Andrea Marie Sundal / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Andrine Bartnes (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K210198AND03
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Andrine Bartnes / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Andrzej Wangert (ASKIM)

Klubb:Askim Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:M050481AND03
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Andrzej Wangert / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Anja Fallås (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K170596ANJ01
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Anja Fallås / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Anna Skylstad (SULA)

Klubb:Sula Rideklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K220395ANN01
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
FEI lisensnummer:10075767
Ekvipasjeside:Anna Skylstad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Anna Årebukt Stangeland (SAJÆ)

Klubb:Sandnes Og Jæren Rideklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Lisensnummer:K020197ANN08
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Anna Årebukt Stangeland / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Anneli Øiseth (KORK)

Klubb:Kongsvinger Og Omegn Ridekl.
Krets:Hedmark Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K230894ANN08
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Anneli Øiseth / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Astrid Karen Westberg Rikheim (FOLL)

Klubb:Follo Hestesportklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K260993AST01
Lisenstype:Grønt kort (2019)
FEI lisensnummer:10037734
Ekvipasjeside:Astrid Karen Westberg Rikheim / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Astrid Rebecca Johannessen (SARP)

Klubb:Sarpsborg Og Omegn Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K170192AST01
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
FEI lisensnummer:10044833
Ekvipasjeside:Astrid Rebecca Johannessen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Aurora Kimberley van der Velpen (MGRK)

Klubb:Midt Gudbrandsdal Ride Og Kjøreklubb
Krets:Oppland Rytter Krets
Fylke:Oppland
Lisensnummer:K170690AUR01
Lisenstype:Hovedlisens teknisk personell grad II uten forsikr (2019)
Ekvipasjeside:Aurora Kimberley van der Velpen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Aurora Wachek Hansen (SØRK)

Klubb:Sørkedalen Rideklubb Oslo
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K270296AUR01
Lisenstype:Grønt kort (2019)
FEI lisensnummer:10074701
Ekvipasjeside:Aurora Wachek Hansen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Benedikte Serigstad Endresen (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K150594BEN02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10044834
Ekvipasjeside:Benedikte Serigstad Endresen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Bernt Pontus Johansson Ståhl (HALD)

Klubb:Halden Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:M250890BER02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10066312
Ekvipasjeside:Bernt Pontus Johansson Ståhl / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Camilla Emilie Monsholm (SULA)

Klubb:Sula Rideklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K070895CAM04
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10086135
Ekvipasjeside:Camilla Emilie Monsholm / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Cathrine Jerring (BÆRU)

Klubb:Bærum Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K110696CAT01
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Cathrine Jerring / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Cecilie Høgalmen (STOV)

Klubb:Stovner Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K170995CEC03
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Cecilie Høgalmen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Charlotte Ødegård Frøland (FORK)

Klubb:Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K180387CHA01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10117513
Ekvipasjeside:Charlotte Ødegård Frøland / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Christine Borch (RSKN)

Klubb:Ryttersportklubben NOR
Krets:Troms Rytterkrets
Fylke:Troms Romsa
Lisensnummer:K060684CHR03
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Christine Borch / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Eirin Stav Nordstrand (SAAS)

Klubb:Søndre Aas Gård kjøre- og rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K280495EIR01
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Eirin Stav Nordstrand / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Elin Dahlen (ÅLES)

Klubb:Ålesund Rideklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K141195ELI05
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10117977
Ekvipasjeside:Elin Dahlen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Eline Seime Molvig (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K100104ELI04
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Eline Seime Molvig / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Elise Pettersen (STOV)

Klubb:Stovner Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Elise Pettersen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Emilie Cathrine Wood (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K170390EMI03
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10054662
Ekvipasjeside:Emilie Cathrine Wood / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Emilie Michelsen Tangen (ULLE)

Klubb:Ullensaker Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K200596EMI01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10147665
Ekvipasjeside:Emilie Michelsen Tangen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Erik Sommer (NES)

Klubb:Nes Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:M110480ERI01
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Erik Sommer / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Eva Margrethe Neergaard Rathe (BHSK)

Klubb:Bruråk Hestesportsklubb
Krets:Sør-Trøndelag Rytterkrets
Fylke:Sør-Trøndelag
Lisensnummer:K210585EVA01
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Eva Margrethe Neergaard Rathe / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Gunvor Cecilie Lervik ( - )

Klubb:Ingen klubbtilhørighet
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K300991GUN02
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Gunvor Cecilie Lervik / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Hanna Gjendem (GISK)

Klubb:Giske Hestesportsklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K190300HAN05
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Hanna Gjendem / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Hanna Cecilie Wicklund (BÆRU)

Klubb:Bærum Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K060302HAN02
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Hanna Cecilie Wicklund / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Hanne Førland (HRK)

Klubb:Haugesund Rideklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Fylke:Rogaland
Lisensnummer:K050587HAN02
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Hanne Førland / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Hanne Rognstad Torgersbråten (NHSK)

Klubb:Nannestad Hestesportklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K280385HAN01
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Hanne Rognstad Torgersbråten / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Helena Liholt Gulli (HALD)

Klubb:Halden Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K150196HEL02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10086932
Ekvipasjeside:Helena Liholt Gulli / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Helene Heiberg (BÆRU)

Klubb:Bærum Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K240889HEL05
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10075749
Ekvipasjeside:Helene Heiberg / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Helene Hovlandsdal (BORGE)

Klubb:Borge Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K300895HEL01
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Helene Hovlandsdal / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Helene Kvivesen Jakobsen (BÅTSF)

Klubb:Båtsfjord Sportsklubb
Krets:Finnmark Rytterkrets
Fylke:Finnmark Finnmárku
Lisensnummer:K131284HEL02
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Helene Kvivesen Jakobsen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Henriette Kolstad Torp (ASKIM)

Klubb:Askim Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K280492HEN01
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Henriette Kolstad Torp / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Henrikke Fylling Røder ( - )

Klubb:Ingen klubbtilhørighet
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K251193HEN01
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Henrikke Fylling Røder / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Hilde Benedikte Asdal (NHSK)

Klubb:Nannestad Hestesportklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K180661HIL01
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Hilde Benedikte Asdal / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Ina Johanne Wøien (STOV)

Klubb:Stovner Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K040494INA03
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Ina Johanne Wøien / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Ine Sandvoll (SOMA)

Klubb:Soma Ryttersportsklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Fylke:Rogaland
Lisensnummer:K130192INE01
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Ine Sandvoll / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Inger-Anette Holmen Lystad (KORK)

Klubb:Kongsvinger Og Omegn Ridekl.
Krets:Hedmark Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K080983ING02
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Inger-Anette Holmen Lystad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Ingvild Natvik (DRAM*)

Klubb:Drammen Ryttersportsklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K191295ING06
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Ingvild Natvik / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Iselin Eng (MOHSK)

Klubb:Moss og Omegn Hestesportklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K270987ISE02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10086108
Ekvipasjeside:Iselin Eng / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Iselin Kleven Anholt (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K150297ISE02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10096488
Ekvipasjeside:Iselin Kleven Anholt / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Janne Karoline Hotvedt Tveita (HOLM)

Klubb:Holmestrand og Omegn Rideklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K191286JAN02
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Janne Karoline Hotvedt Tveita / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Janniche Lund-Teigås (TRØN)

Klubb:Trøndelag Hestesportsklubb
Krets:Sør-Trøndelag Rytterkrets
Fylke:Sør-Trøndelag
Lisensnummer:K230982JAN01
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Janniche Lund-Teigås / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Jasmin Nanett Lundell (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K250900JAS01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10109502
Ekvipasjeside:Jasmin Nanett Lundell / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Josefine Ruud (EIDB)

Klubb:Eidsberg Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K140995JOS03
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Josefine Ruud / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Julie Kristine Brotangen (NES)

Klubb:Nes Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K250991JUL02
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Julie Kristine Brotangen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Kaia Sandra Mærdine Sekkelsten Steinberg (TOMT)

Klubb:Tomter Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K271084KAI02
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Kaia Sandra Mærdine Sekkelsten Steinberg / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Kari Grøva (MOSJ)

Klubb:Mosjøen Kjøre- og Rideklubb
Krets:Nordland Rytterkrets
Fylke:Nordland
Lisensnummer:K300873KAR05
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Kari Grøva / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Kristin Tørmoen (RAKK)

Klubb:Rakkestad Kjøre og Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K231079KRI02
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Kristin Tørmoen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Kristina Håkonsen (ØVRE)

Klubb:Øvre Vang Ride og Kjøreklubb
Krets:Hedmark Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K020696KRI04
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Kristina Håkonsen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Kristina Johansen (SYLL)

Klubb:Sylling Rideklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Nordland
Lisensnummer:K100790KRI01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10171844
Ekvipasjeside:Kristina Johansen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Kristine Molkersrød (JMRK)

Klubb:Jarlsberg og Melsom Rideklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K040789KRI05
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Kristine Molkersrød / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Lene Næss (HADE)

Klubb:Hadeland Ride Og Kjøreklubb
Krets:Oppland Rytter Krets
Fylke:Oppland
Lisensnummer:K170771LEN03
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Lene Næss / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Lind Mari Manum Bakken (ÅSAN)

Klubb:Åsane Rideklubb
Krets:Hordaland Rytterkrets
Fylke:Hordaland
Lisensnummer:K070396LIN01
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Lind Mari Manum Bakken / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Line Hilvi Tveterås (DOR)

Klubb:Drammen Og Omegn Rideklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K070286LIN03
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10148894
Ekvipasjeside:Line Hilvi Tveterås / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Line Karlsen Raaholt (DOR)

Klubb:Drammen Og Omegn Rideklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K180883LIN02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10008610
Ekvipasjeside:Line Karlsen Raaholt / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Linn Elisabeth Eidsaa (SØRL)

Klubb:Sørlandsparken Rideklubb
Krets:Vest Agder Rytterkrets
Fylke:Vest-Agder
Lisensnummer:K301190LIN01
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Linn Elisabeth Eidsaa / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Lisa Røinås (VENN)

Klubb:Vennesla Rytterforening
Krets:Vest Agder Rytterkrets
Fylke:Vest-Agder
Lisensnummer:K060985LIS01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10059650
Ekvipasjeside:Lisa Røinås / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Lisa Marianne Ulven (BÆRU)

Klubb:Bærum Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K290399LIS01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10075779
Ekvipasjeside:Lisa Marianne Ulven / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Lise Qviller Halvorsen (DRAM*)

Klubb:Drammen Ryttersportsklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K200882LIS03
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Lise Qviller Halvorsen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Madeleine Nordli (SARP)

Klubb:Sarpsborg Og Omegn Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K110193MAD01
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Madeleine Nordli / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Madeleine Sandvold (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Madeleine Sandvold / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Madeleine Røisland Randeberg (RAND)

Klubb:Randaberg Ryttersportsklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Fylke:Rogaland
Lisensnummer:K100502MAD02
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Madeleine Røisland Randeberg / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Madelene Lien (AREN*)

Klubb:Arendal og Grimstad rideklubb
Krets:Aust Agder Rytterutvalg
Fylke:Aust-Agder
Lisensnummer:K101292MAD02
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Madelene Lien / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Malin Betten Hansen (SKRK)

Klubb:Skien Rideklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Telemark
Lisensnummer:K060790MAL04
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Malin Betten Hansen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Malin Halset Ulvestad (TROL)

Klubb:Trollheimen ride- og kjørelag
Krets:Sør-Trøndelag Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K260596MAL04
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Malin Halset Ulvestad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Malin Topnes Jørgensen (SOMA)

Klubb:Soma Ryttersportsklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Fylke:Rogaland
Lisensnummer:K250197MAL02
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Malin Topnes Jørgensen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Maren Braastad (STAR)

Klubb:Starum Hestesportsklubb
Krets:Oppland Rytter Krets
Fylke:Oppland
Lisensnummer:K010489MAR11
Lisenstype:Grønt kort (2019)
FEI lisensnummer:10046389
Ekvipasjeside:Maren Braastad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Maren Stranden (SAJÆ)

Klubb:Sandnes Og Jæren Rideklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Fylke:Rogaland
Lisensnummer:K130798MAR04
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Maren Stranden / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Maria Kristine Aas (SKOG)

Klubb:Skogan Rideklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K120893MAR13
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Maria Kristine Aas / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Marianne Waaler (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K260872MAR01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10164465
Ekvipasjeside:Marianne Waaler / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Marthe Yvonne Vonheim (BRØN)

Klubb:Brønnøy Hestesportsklubb
Krets:Nordland Rytterkrets
Fylke:Nordland
Lisensnummer:K170594MAR02
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Marthe Yvonne Vonheim / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Martine Halvorsen Topstad (HOLM)

Klubb:Holmestrand og Omegn Rideklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K150297MAR11
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Martine Halvorsen Topstad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Mia Emanuelson (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Telemark
Lisensnummer:K160991MIA02
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Mia Emanuelson / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Mia Lund Sannes (GRSK)

Klubb:Grenland Ryttersportsklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Telemark
Lisensnummer:K190601MIA01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10113184
Ekvipasjeside:Mia Lund Sannes / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Minken Hamre (GRK)

Klubb:Gjøvik Rideklubb
Krets:Oppland Rytter Krets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K110205MIN01
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Minken Hamre / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Nathalie Dalen Heggem (MOLD)

Klubb:Molde Rytterklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K110994NAT02
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Nathalie Dalen Heggem / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Nicholai Lindbjerg (TRON)

Klubb:Trondheim Rideklubb
Krets:Sør-Trøndelag Rytterkrets
Fylke:Sør-Trøndelag
Lisensnummer:M290580NIC01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10040188
Ekvipasjeside:Nicholai Lindbjerg / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Nina Lindbak (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K120391NIN02
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Nina Lindbak / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Nora Saxebøl Eek (NORE*)

Klubb:Noreødegården Ryttersportsklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K121001NOR01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10194488
Ekvipasjeside:Nora Saxebøl Eek / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Ole Kristoffer Eriksen Meland (SKOG)

Klubb:Skogan Rideklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:M111084OLE02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10007929
Ekvipasjeside:Ole Kristoffer Eriksen Meland / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Pernille Kjærstad Aronsen (EKEB)

Klubb:Ekeberg Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K051086PER02
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
FEI lisensnummer:10075827
Ekvipasjeside:Pernille Kjærstad Aronsen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Rakel Vikre Oftedal (KRRK)

Klubb:Kristiansand Ryttersport Klubb
Krets:Vest Agder Rytterkrets
Fylke:Vest-Agder
Lisensnummer:K190996RAK03
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Rakel Vikre Oftedal / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Rebecca Elena Kaarem (SØRK)

Klubb:Sørkedalen Rideklubb Oslo
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K050794REB01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10040670
Ekvipasjeside:Rebecca Elena Kaarem / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Rebecca Lucretia Rowley (BORGE)

Klubb:Borge Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K260992REB03
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Rebecca Lucretia Rowley / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Rebekka Lie Hafskjold (DRAM*)

Klubb:Drammen Ryttersportsklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K260890REB02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10044386
Ekvipasjeside:Rebekka Lie Hafskjold / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Rikke Aanstad Lium (NITT)

Klubb:Nittedal Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K211198RIK02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10139154
Ekvipasjeside:Rikke Aanstad Lium / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Ronja Helen Håkenstad (STAR)

Klubb:Starum Hestesportsklubb
Krets:Oppland Rytter Krets
Fylke:Oppland
Lisensnummer:K121095RON01
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Ronja Helen Håkenstad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Sara Elise Teigland (FORK)

Klubb:Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K191291SAR02
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Sara Elise Teigland / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Silje Digerud (SOLØ)

Klubb:Solør Rideklubb
Krets:Hedmark Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K171198SIL52
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Silje Digerud / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Silje Ludvigsen Dalen (GRSK)

Klubb:Grenland Ryttersportsklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Telemark
Lisensnummer:K171183SIL04
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10008618
Ekvipasjeside:Silje Ludvigsen Dalen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Siri Helgaker Aschim (NES)

Klubb:Nes Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K301273SIR01
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Siri Helgaker Aschim / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Sofie Bjercke (FORK)

Klubb:Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K210399SOF03
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
FEI lisensnummer:10095309
Ekvipasjeside:Sofie Bjercke / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Sophie Bergstrøm (ØRRK)

Klubb:Øvre Romerike Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K150297SOP02
Lisenstype:Grønt kort (2019)
FEI lisensnummer:10070261
Ekvipasjeside:Sophie Bergstrøm / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Stein Endresen (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:M041059STE01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10002853
Ekvipasjeside:Stein Endresen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Stina Oug (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K060878STI01
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Stina Oug / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Stine Bergersen Løkken (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Lisensnummer:K270585STI02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10032884
Ekvipasjeside:Stine Bergersen Løkken / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Susanna Riise Farstad (ÅLES)

Klubb:Ålesund Rideklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K250898SUS01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10115380
Ekvipasjeside:Susanna Riise Farstad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Susanne Håhjem Gjendemsjø (NORDV)

Klubb:Nordvest Hestesportklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K280694SUS08
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10034090
Ekvipasjeside:Susanne Håhjem Gjendemsjø / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Thea Meltzer (ØSTM)

Klubb:Østmarka Rytterklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K270698THE05
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Thea Meltzer / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Therese Halvorsen ( - )

Klubb:Ingen klubbtilhørighet
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Therese Halvorsen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Therese Nymark Mikkelsen (ALVØ)

Klubb:Alvøen Rideklubb
Krets:Hordaland Rytterkrets
Fylke:Hordaland
Lisensnummer:K230288THE03
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10094005
Ekvipasjeside:Therese Nymark Mikkelsen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Tina Midskog (GEVE)

Klubb:Gevelt Ryttersportsklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K180273TIN03
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Tina Midskog / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Tina Sundal (FHK)

Klubb:Fana Hestesportsklubb
Krets:Hordaland Rytterkrets
Fylke:Hordaland
Lisensnummer:K231286TIN03
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Tina Sundal / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Tine Karin Østebrød Refve (ROGAL)

Klubb:Rogaland Rideklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Lisensnummer:K131298TIN03
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10066262
Ekvipasjeside:Tine Karin Østebrød Refve / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Torill Storholm (NHSK)

Klubb:Nannestad Hestesportklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K121185TOR02
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Torill Storholm / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Torill Sæterdalen (HRK)

Klubb:Haugesund Rideklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Fylke:Hordaland
Lisensnummer:K180970TOR02
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Torill Sæterdalen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Torunn Marie Jordet Eretveit (MAJO)

Klubb:Majorplassen Ryttersportsklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K100575TOR01
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Torunn Marie Jordet Eretveit / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Trude Ellevset Torsmyr (SUNN)

Klubb:Sunndal Rideklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K120795TRU02
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Trude Ellevset Torsmyr / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Victoria Gulliksen (DOR)

Klubb:Drammen Og Omegn Rideklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K230292VIC02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10018928
Ekvipasjeside:Victoria Gulliksen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Vilde Kringstad Oskarson (SULA)

Klubb:Sula Rideklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K121194VIL03
Lisenstype:Grønt kort (2019)
FEI lisensnummer:10066263
Ekvipasjeside:Vilde Kringstad Oskarson / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Villemo Emilie Nordmo Bjerknes (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K150997VIL04
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Villemo Emilie Nordmo Bjerknes / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Wenche Margaretha Johannesen (EKEB)

Klubb:Ekeberg Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K170271WEN03
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10007644
Ekvipasjeside:Wenche Margaretha Johannesen (Kusk),
Marie Ramstad (Groom) / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster
Automatisk sjekk av kvalifisering for dressur er i testfasen.     [Vis mer]


Kvalifisering for Ukjent hest

Viser kvalifikasjon for Ukjent hest.

LDLCLBLAMCMBMAVBVA
Landsstevne         
Elitestevne         

Klikk på felt for å vise detaljer





Kvalifisering for ekvipajser med Ukjent hest

Viser kvalifikasjon for de ryttere som har ridd Ukjent hest inneværende og forrige sesong.



Aida Constance Østby (LHMR)

Klubb:Lillehammer Rideklubb
Krets:Oppland Rytter Krets
Fylke:Oppland
Lisensnummer:K131192AID01
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Aida Constance Østby / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Alexandra Bolstad (LOMM)

Klubb:Lommedalen Kjøre Og Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K040397ALE01
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Alexandra Bolstad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Amanda Engh (KORK)

Klubb:Kongsvinger Og Omegn Ridekl.
Krets:Hedmark Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K080999AMA06
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10118352
Ekvipasjeside:Amanda Engh / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Andrea Laane Bech (DRØB)

Klubb:Drøbak Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K110703AND03
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10137849
Ekvipasjeside:Andrea Laane Bech / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Andrea Marie Sundal (SYLL)

Klubb:Sylling Rideklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K040391AND03
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
FEI lisensnummer:10054654
Ekvipasjeside:Andrea Marie Sundal / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Andrine Bartnes (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K210198AND03
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Andrine Bartnes / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Andrzej Wangert (ASKIM)

Klubb:Askim Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:M050481AND03
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Andrzej Wangert / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Anja Fallås (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K170596ANJ01
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Anja Fallås / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Anna Skylstad (SULA)

Klubb:Sula Rideklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K220395ANN01
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
FEI lisensnummer:10075767
Ekvipasjeside:Anna Skylstad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Anna Årebukt Stangeland (SAJÆ)

Klubb:Sandnes Og Jæren Rideklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Lisensnummer:K020197ANN08
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Anna Årebukt Stangeland / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Anneli Øiseth (KORK)

Klubb:Kongsvinger Og Omegn Ridekl.
Krets:Hedmark Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K230894ANN08
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Anneli Øiseth / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Astrid Karen Westberg Rikheim (FOLL)

Klubb:Follo Hestesportklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K260993AST01
Lisenstype:Grønt kort (2019)
FEI lisensnummer:10037734
Ekvipasjeside:Astrid Karen Westberg Rikheim / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Astrid Rebecca Johannessen (SARP)

Klubb:Sarpsborg Og Omegn Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K170192AST01
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
FEI lisensnummer:10044833
Ekvipasjeside:Astrid Rebecca Johannessen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Aurora Kimberley van der Velpen (MGRK)

Klubb:Midt Gudbrandsdal Ride Og Kjøreklubb
Krets:Oppland Rytter Krets
Fylke:Oppland
Lisensnummer:K170690AUR01
Lisenstype:Hovedlisens teknisk personell grad II uten forsikr (2019)
Ekvipasjeside:Aurora Kimberley van der Velpen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Aurora Wachek Hansen (SØRK)

Klubb:Sørkedalen Rideklubb Oslo
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K270296AUR01
Lisenstype:Grønt kort (2019)
FEI lisensnummer:10074701
Ekvipasjeside:Aurora Wachek Hansen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Benedikte Serigstad Endresen (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K150594BEN02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10044834
Ekvipasjeside:Benedikte Serigstad Endresen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Bernt Pontus Johansson Ståhl (HALD)

Klubb:Halden Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:M250890BER02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10066312
Ekvipasjeside:Bernt Pontus Johansson Ståhl / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Camilla Emilie Monsholm (SULA)

Klubb:Sula Rideklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K070895CAM04
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10086135
Ekvipasjeside:Camilla Emilie Monsholm / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Cathrine Jerring (BÆRU)

Klubb:Bærum Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K110696CAT01
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Cathrine Jerring / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Cecilie Høgalmen (STOV)

Klubb:Stovner Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K170995CEC03
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Cecilie Høgalmen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Charlotte Ødegård Frøland (FORK)

Klubb:Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K180387CHA01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10117513
Ekvipasjeside:Charlotte Ødegård Frøland / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Christine Borch (RSKN)

Klubb:Ryttersportklubben NOR
Krets:Troms Rytterkrets
Fylke:Troms Romsa
Lisensnummer:K060684CHR03
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Christine Borch / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Eirin Stav Nordstrand (SAAS)

Klubb:Søndre Aas Gård kjøre- og rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K280495EIR01
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Eirin Stav Nordstrand / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Elin Dahlen (ÅLES)

Klubb:Ålesund Rideklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K141195ELI05
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10117977
Ekvipasjeside:Elin Dahlen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Eline Seime Molvig (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K100104ELI04
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Eline Seime Molvig / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Elise Pettersen (STOV)

Klubb:Stovner Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Elise Pettersen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Emilie Cathrine Wood (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K170390EMI03
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10054662
Ekvipasjeside:Emilie Cathrine Wood / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Emilie Michelsen Tangen (ULLE)

Klubb:Ullensaker Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K200596EMI01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10147665
Ekvipasjeside:Emilie Michelsen Tangen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Erik Sommer (NES)

Klubb:Nes Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:M110480ERI01
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Erik Sommer / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Eva Margrethe Neergaard Rathe (BHSK)

Klubb:Bruråk Hestesportsklubb
Krets:Sør-Trøndelag Rytterkrets
Fylke:Sør-Trøndelag
Lisensnummer:K210585EVA01
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Eva Margrethe Neergaard Rathe / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Gunvor Cecilie Lervik ( - )

Klubb:Ingen klubbtilhørighet
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K300991GUN02
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Gunvor Cecilie Lervik / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Hanna Gjendem (GISK)

Klubb:Giske Hestesportsklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K190300HAN05
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Hanna Gjendem / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Hanna Cecilie Wicklund (BÆRU)

Klubb:Bærum Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K060302HAN02
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Hanna Cecilie Wicklund / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Hanne Førland (HRK)

Klubb:Haugesund Rideklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Fylke:Rogaland
Lisensnummer:K050587HAN02
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Hanne Førland / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Hanne Rognstad Torgersbråten (NHSK)

Klubb:Nannestad Hestesportklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K280385HAN01
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Hanne Rognstad Torgersbråten / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Helena Liholt Gulli (HALD)

Klubb:Halden Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K150196HEL02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10086932
Ekvipasjeside:Helena Liholt Gulli / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Helene Heiberg (BÆRU)

Klubb:Bærum Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K240889HEL05
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10075749
Ekvipasjeside:Helene Heiberg / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Helene Hovlandsdal (BORGE)

Klubb:Borge Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K300895HEL01
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Helene Hovlandsdal / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Helene Kvivesen Jakobsen (BÅTSF)

Klubb:Båtsfjord Sportsklubb
Krets:Finnmark Rytterkrets
Fylke:Finnmark Finnmárku
Lisensnummer:K131284HEL02
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Helene Kvivesen Jakobsen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Henriette Kolstad Torp (ASKIM)

Klubb:Askim Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K280492HEN01
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Henriette Kolstad Torp / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Henrikke Fylling Røder ( - )

Klubb:Ingen klubbtilhørighet
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K251193HEN01
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Henrikke Fylling Røder / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Hilde Benedikte Asdal (NHSK)

Klubb:Nannestad Hestesportklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K180661HIL01
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Hilde Benedikte Asdal / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Ina Johanne Wøien (STOV)

Klubb:Stovner Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K040494INA03
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Ina Johanne Wøien / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Ine Sandvoll (SOMA)

Klubb:Soma Ryttersportsklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Fylke:Rogaland
Lisensnummer:K130192INE01
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Ine Sandvoll / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Inger-Anette Holmen Lystad (KORK)

Klubb:Kongsvinger Og Omegn Ridekl.
Krets:Hedmark Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K080983ING02
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Inger-Anette Holmen Lystad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Ingvild Natvik (DRAM*)

Klubb:Drammen Ryttersportsklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K191295ING06
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Ingvild Natvik / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Iselin Eng (MOHSK)

Klubb:Moss og Omegn Hestesportklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K270987ISE02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10086108
Ekvipasjeside:Iselin Eng / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Iselin Kleven Anholt (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K150297ISE02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10096488
Ekvipasjeside:Iselin Kleven Anholt / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Janne Karoline Hotvedt Tveita (HOLM)

Klubb:Holmestrand og Omegn Rideklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K191286JAN02
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Janne Karoline Hotvedt Tveita / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Janniche Lund-Teigås (TRØN)

Klubb:Trøndelag Hestesportsklubb
Krets:Sør-Trøndelag Rytterkrets
Fylke:Sør-Trøndelag
Lisensnummer:K230982JAN01
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Janniche Lund-Teigås / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Jasmin Nanett Lundell (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K250900JAS01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10109502
Ekvipasjeside:Jasmin Nanett Lundell / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Josefine Ruud (EIDB)

Klubb:Eidsberg Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K140995JOS03
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Josefine Ruud / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Julie Kristine Brotangen (NES)

Klubb:Nes Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K250991JUL02
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Julie Kristine Brotangen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Kaia Sandra Mærdine Sekkelsten Steinberg (TOMT)

Klubb:Tomter Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K271084KAI02
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Kaia Sandra Mærdine Sekkelsten Steinberg / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Kari Grøva (MOSJ)

Klubb:Mosjøen Kjøre- og Rideklubb
Krets:Nordland Rytterkrets
Fylke:Nordland
Lisensnummer:K300873KAR05
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Kari Grøva / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Kristin Tørmoen (RAKK)

Klubb:Rakkestad Kjøre og Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K231079KRI02
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Kristin Tørmoen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Kristina Håkonsen (ØVRE)

Klubb:Øvre Vang Ride og Kjøreklubb
Krets:Hedmark Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K020696KRI04
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Kristina Håkonsen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Kristina Johansen (SYLL)

Klubb:Sylling Rideklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Nordland
Lisensnummer:K100790KRI01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10171844
Ekvipasjeside:Kristina Johansen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Kristine Molkersrød (JMRK)

Klubb:Jarlsberg og Melsom Rideklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K040789KRI05
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Kristine Molkersrød / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Lene Næss (HADE)

Klubb:Hadeland Ride Og Kjøreklubb
Krets:Oppland Rytter Krets
Fylke:Oppland
Lisensnummer:K170771LEN03
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Lene Næss / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Lind Mari Manum Bakken (ÅSAN)

Klubb:Åsane Rideklubb
Krets:Hordaland Rytterkrets
Fylke:Hordaland
Lisensnummer:K070396LIN01
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Lind Mari Manum Bakken / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Line Hilvi Tveterås (DOR)

Klubb:Drammen Og Omegn Rideklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K070286LIN03
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10148894
Ekvipasjeside:Line Hilvi Tveterås / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Line Karlsen Raaholt (DOR)

Klubb:Drammen Og Omegn Rideklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K180883LIN02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10008610
Ekvipasjeside:Line Karlsen Raaholt / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Linn Elisabeth Eidsaa (SØRL)

Klubb:Sørlandsparken Rideklubb
Krets:Vest Agder Rytterkrets
Fylke:Vest-Agder
Lisensnummer:K301190LIN01
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Linn Elisabeth Eidsaa / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Lisa Røinås (VENN)

Klubb:Vennesla Rytterforening
Krets:Vest Agder Rytterkrets
Fylke:Vest-Agder
Lisensnummer:K060985LIS01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10059650
Ekvipasjeside:Lisa Røinås / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Lisa Marianne Ulven (BÆRU)

Klubb:Bærum Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K290399LIS01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10075779
Ekvipasjeside:Lisa Marianne Ulven / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Lise Qviller Halvorsen (DRAM*)

Klubb:Drammen Ryttersportsklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K200882LIS03
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Lise Qviller Halvorsen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Madeleine Nordli (SARP)

Klubb:Sarpsborg Og Omegn Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K110193MAD01
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Madeleine Nordli / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Madeleine Sandvold (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Madeleine Sandvold / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Madeleine Røisland Randeberg (RAND)

Klubb:Randaberg Ryttersportsklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Fylke:Rogaland
Lisensnummer:K100502MAD02
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Madeleine Røisland Randeberg / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Madelene Lien (AREN*)

Klubb:Arendal og Grimstad rideklubb
Krets:Aust Agder Rytterutvalg
Fylke:Aust-Agder
Lisensnummer:K101292MAD02
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Madelene Lien / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Malin Betten Hansen (SKRK)

Klubb:Skien Rideklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Telemark
Lisensnummer:K060790MAL04
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Malin Betten Hansen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Malin Halset Ulvestad (TROL)

Klubb:Trollheimen ride- og kjørelag
Krets:Sør-Trøndelag Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K260596MAL04
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Malin Halset Ulvestad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Malin Topnes Jørgensen (SOMA)

Klubb:Soma Ryttersportsklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Fylke:Rogaland
Lisensnummer:K250197MAL02
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Malin Topnes Jørgensen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Maren Braastad (STAR)

Klubb:Starum Hestesportsklubb
Krets:Oppland Rytter Krets
Fylke:Oppland
Lisensnummer:K010489MAR11
Lisenstype:Grønt kort (2019)
FEI lisensnummer:10046389
Ekvipasjeside:Maren Braastad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Maren Stranden (SAJÆ)

Klubb:Sandnes Og Jæren Rideklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Fylke:Rogaland
Lisensnummer:K130798MAR04
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Maren Stranden / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Maria Kristine Aas (SKOG)

Klubb:Skogan Rideklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K120893MAR13
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Maria Kristine Aas / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Marianne Waaler (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K260872MAR01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10164465
Ekvipasjeside:Marianne Waaler / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Marthe Yvonne Vonheim (BRØN)

Klubb:Brønnøy Hestesportsklubb
Krets:Nordland Rytterkrets
Fylke:Nordland
Lisensnummer:K170594MAR02
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Marthe Yvonne Vonheim / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Martine Halvorsen Topstad (HOLM)

Klubb:Holmestrand og Omegn Rideklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K150297MAR11
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Martine Halvorsen Topstad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Mia Emanuelson (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Telemark
Lisensnummer:K160991MIA02
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Mia Emanuelson / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Mia Lund Sannes (GRSK)

Klubb:Grenland Ryttersportsklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Telemark
Lisensnummer:K190601MIA01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10113184
Ekvipasjeside:Mia Lund Sannes / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Minken Hamre (GRK)

Klubb:Gjøvik Rideklubb
Krets:Oppland Rytter Krets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K110205MIN01
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Minken Hamre / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Nathalie Dalen Heggem (MOLD)

Klubb:Molde Rytterklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K110994NAT02
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Nathalie Dalen Heggem / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Nicholai Lindbjerg (TRON)

Klubb:Trondheim Rideklubb
Krets:Sør-Trøndelag Rytterkrets
Fylke:Sør-Trøndelag
Lisensnummer:M290580NIC01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10040188
Ekvipasjeside:Nicholai Lindbjerg / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Nina Lindbak (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:K120391NIN02
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Nina Lindbak / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Nora Saxebøl Eek (NORE*)

Klubb:Noreødegården Ryttersportsklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K121001NOR01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10194488
Ekvipasjeside:Nora Saxebøl Eek / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Ole Kristoffer Eriksen Meland (SKOG)

Klubb:Skogan Rideklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:M111084OLE02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10007929
Ekvipasjeside:Ole Kristoffer Eriksen Meland / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Pernille Kjærstad Aronsen (EKEB)

Klubb:Ekeberg Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K051086PER02
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
FEI lisensnummer:10075827
Ekvipasjeside:Pernille Kjærstad Aronsen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Rakel Vikre Oftedal (KRRK)

Klubb:Kristiansand Ryttersport Klubb
Krets:Vest Agder Rytterkrets
Fylke:Vest-Agder
Lisensnummer:K190996RAK03
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Rakel Vikre Oftedal / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Rebecca Elena Kaarem (SØRK)

Klubb:Sørkedalen Rideklubb Oslo
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K050794REB01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10040670
Ekvipasjeside:Rebecca Elena Kaarem / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Rebecca Lucretia Rowley (BORGE)

Klubb:Borge Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K260992REB03
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Rebecca Lucretia Rowley / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Rebekka Lie Hafskjold (DRAM*)

Klubb:Drammen Ryttersportsklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K260890REB02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10044386
Ekvipasjeside:Rebekka Lie Hafskjold / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Rikke Aanstad Lium (NITT)

Klubb:Nittedal Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K211198RIK02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10139154
Ekvipasjeside:Rikke Aanstad Lium / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Ronja Helen Håkenstad (STAR)

Klubb:Starum Hestesportsklubb
Krets:Oppland Rytter Krets
Fylke:Oppland
Lisensnummer:K121095RON01
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Ronja Helen Håkenstad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Sara Elise Teigland (FORK)

Klubb:Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K191291SAR02
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Sara Elise Teigland / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Silje Digerud (SOLØ)

Klubb:Solør Rideklubb
Krets:Hedmark Rytterkrets
Fylke:Hedmark
Lisensnummer:K171198SIL52
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Silje Digerud / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Silje Ludvigsen Dalen (GRSK)

Klubb:Grenland Ryttersportsklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Telemark
Lisensnummer:K171183SIL04
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10008618
Ekvipasjeside:Silje Ludvigsen Dalen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Siri Helgaker Aschim (NES)

Klubb:Nes Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K301273SIR01
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Siri Helgaker Aschim / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Sofie Bjercke (FORK)

Klubb:Fredrikstad og Omegn Rideklubb
Krets:Østfold Rytterkrets
Fylke:Østfold
Lisensnummer:K210399SOF03
Lisenstype:Grunnlisens uten forsikring (2019)
FEI lisensnummer:10095309
Ekvipasjeside:Sofie Bjercke / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Sophie Bergstrøm (ØRRK)

Klubb:Øvre Romerike Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K150297SOP02
Lisenstype:Grønt kort (2019)
FEI lisensnummer:10070261
Ekvipasjeside:Sophie Bergstrøm / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Stein Endresen (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Fylke:Vestfold
Lisensnummer:M041059STE01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10002853
Ekvipasjeside:Stein Endresen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Stina Oug (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K060878STI01
Lisenstype:Grunnlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Stina Oug / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Stine Bergersen Løkken (LSRK)

Klubb:Larvik og Sandefjord Rytterklubb
Krets:Telemark og Vestfold Rytterregion
Lisensnummer:K270585STI02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10032884
Ekvipasjeside:Stine Bergersen Løkken / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Susanna Riise Farstad (ÅLES)

Klubb:Ålesund Rideklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K250898SUS01
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10115380
Ekvipasjeside:Susanna Riise Farstad / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Susanne Håhjem Gjendemsjø (NORDV)

Klubb:Nordvest Hestesportklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K280694SUS08
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10034090
Ekvipasjeside:Susanne Håhjem Gjendemsjø / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Thea Meltzer (ØSTM)

Klubb:Østmarka Rytterklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K270698THE05
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Thea Meltzer / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Therese Halvorsen ( - )

Klubb:Ingen klubbtilhørighet
Lisenstype:Mangler lisens/grønt kort
Ekvipasjeside:Therese Halvorsen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Therese Nymark Mikkelsen (ALVØ)

Klubb:Alvøen Rideklubb
Krets:Hordaland Rytterkrets
Fylke:Hordaland
Lisensnummer:K230288THE03
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10094005
Ekvipasjeside:Therese Nymark Mikkelsen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Tina Midskog (GEVE)

Klubb:Gevelt Ryttersportsklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K180273TIN03
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Tina Midskog / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Tina Sundal (FHK)

Klubb:Fana Hestesportsklubb
Krets:Hordaland Rytterkrets
Fylke:Hordaland
Lisensnummer:K231286TIN03
Lisenstype:Hovedlisens med forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Tina Sundal / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Tine Karin Østebrød Refve (ROGAL)

Klubb:Rogaland Rideklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Lisensnummer:K131298TIN03
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10066262
Ekvipasjeside:Tine Karin Østebrød Refve / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Torill Storholm (NHSK)

Klubb:Nannestad Hestesportklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K121185TOR02
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Torill Storholm / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Torill Sæterdalen (HRK)

Klubb:Haugesund Rideklubb
Krets:Rogaland Rytterkrets
Fylke:Hordaland
Lisensnummer:K180970TOR02
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Torill Sæterdalen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Torunn Marie Jordet Eretveit (MAJO)

Klubb:Majorplassen Ryttersportsklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K100575TOR01
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Torunn Marie Jordet Eretveit / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Trude Ellevset Torsmyr (SUNN)

Klubb:Sunndal Rideklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K120795TRU02
Lisenstype:Grønt kort (2019)
Ekvipasjeside:Trude Ellevset Torsmyr / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Victoria Gulliksen (DOR)

Klubb:Drammen Og Omegn Rideklubb
Krets:Buskerud Rytterkrets
Fylke:Buskerud
Lisensnummer:K230292VIC02
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10018928
Ekvipasjeside:Victoria Gulliksen / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Vilde Kringstad Oskarson (SULA)

Klubb:Sula Rideklubb
Krets:Møre og Romsdal Rytterkrets
Fylke:Møre og Romsdal
Lisensnummer:K121194VIL03
Lisenstype:Grønt kort (2019)
FEI lisensnummer:10066263
Ekvipasjeside:Vilde Kringstad Oskarson / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Villemo Emilie Nordmo Bjerknes (SKED)

Klubb:Skedsmo Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Akershus
Lisensnummer:K150997VIL04
Lisenstype:Hovedlisens uten forsikring (2019)
Ekvipasjeside:Villemo Emilie Nordmo Bjerknes / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster

Wenche Margaretha Johannesen (EKEB)

Klubb:Ekeberg Rideklubb
Krets:Oslo og Akershus Rytterkrets
Fylke:Oslo
Lisensnummer:K170271WEN03
Lisenstype:Topplisens (2019)
FEI lisensnummer:10007644
Ekvipasjeside:Wenche Margaretha Johannesen (Kusk),
Marie Ramstad (Groom) / Ukjent hest

Beregner kvalifisering Laster
Navn Fødselsdato Kjønn UELN
Ingen avkom registrert
Klikk på overskrift for å sortere


KjønnAntall
Totalt0