Meny
HorsePro - Resultat
Søk
Andre søk
Hjelp Norsk English
StallKubberod
MelsomVgSkole
Monomak AB
LogoButtonInfo
DRØB

Klassenavn:0,95m 3. divisjon i Norgesserien
Klassenivå:Egendefinert: 0,95m 3. divisjon i Norgesserien
Egendefinert
Stevnenivå:Distriktsstevne
Gren:Sprang
Dato:24.03.2013
Bedømming:280 Feil og stil
Startende:Begrenset til maks 50

Resultatliste
Startende: 34 / Tellende: 34 / Plasserte: 9
#RytterHestKlubbGr. phase
⇒1

Drøbak Rideklubb 3-3

0 - 237,00
NOR Ingrid Emilie Sandstad Carlen Action-Delight Z NOR0 - 81,00
Thea Siggerud Orchid's IXIO Bilder DRØB0 - 80,00
Ingrid Haugen Pedro IX Bilder DRØB0 - 76,00
Anine Rye Noren Caramell-E DRØB(4 - 72,00)
⇒2

Drøbak Rideklubb 3-1

0 - 222,50
Sabrina Blomberg Darraghs Day Bilder DRØB0 - 75,50
NOR Jenny Krogsæter Sörengens Juvel Bilder NOR0 - 74,00
Sanne Sørlie Spending Record DRØB0 - 73,00
Tiril Marthinsen Schøyen Nyskovens Actus DRØB(4 - 74,50)
⇒3

Fortuna Rideklubb 3-1

0 - 216,50
NOR Emilie Haklien Mosny Gontender V/D Broekkant D'12 NOR0 - 73,50
Kamilla Jægerud Spot III FORT0 - 73,00
Marianne Riddarsporre Olsen Brown Stone Flash Bilder FORT0 - 70,00
Mina Henni Røhme Reballe Tazet Toyboy Bilder FORT(ELI)
⇒3

Skedsmo Rideklubb 3-2

0 - 216,50
NOR Martine Myhrer Dyngeland Nicki NOR0 - 76,00
Sara Benedikte Asdal Perlieni Bilder SKED0 - 70,50
Victoria Lykseth La Tresór SKED0 - 70,00
Victoria Haugen Coly KJ Bilder SKED(8 - 70,00)
⇒5

Nes Rideklubb 3-2

0 - 213,00
Sanna Lykke Tangen Kasper van Orchid's Bilder NES0 - 71,50
Nora Fredriksen Freja NES0 - 71,50
Ingrid Haugen Norums Hermann BilderNV NES0 - 70,00
Martine Nejedly Karlsen Simba NES(0 - 68,00)
⇒6

Hamar Ryttesportsklubb 3-1

0 - 212,00
Thea Strand Langenhagen Bilder HAMA0 - 73,50
Celine Bjørnhaug Evensen Millenium Crossword HAMA0 - 69,50
Andrea Nordsveen Superglide HAMA0 - 69,00
Camilla Olsen Pontiac Flight HAMA(0 - 65,50)
⇒6

Fredrikstad og Omegn Ridekl. 3-1

0 - 212,00
Mira Oliva Høidal The Latchico FREDR0 - 74,50
Caroline Hansen Cocu SB Z FREDR0 - 70,00
Marita Nyer Arntsen Høidals Barchetta NV FREDR0 - 67,50
Nathalie Gjerløw Hot Spot VD Bisschop Bilder FREDR(4 - 71,00)
⇒8

Tomter Rideklubb 3-1

0 - 211,00
Kaia Sandra Mærdine Sekkelsten Steinberg Hunters First Lady TOMT0 - 72,50
Hanne Jaasund Ørmen Lady Luck TOMT0 - 70,00
Hannah Emilie Rørslett Johansson Blixlands Bob TOMT0 - 68,50
Silje Julie Rørslett Johansson Lanzett TOMT(0 - 66,50)
⇒8

Hamar Ryttesportsklubb 3-2

0 - 211,00
Helga Martine Ottesen Wipper HAMA0 - 73,00
Linda Demirtok Tjälldén Goodwinns Passion HAMA0 - 69,50
Rebecca Solbakken Killossery Dundee HAMA0 - 68,50
⇒8

Ullensaker Rideklubb 3-1

0 - 211,00
Frida Elisabeth Neiderstam Chivas ULLE0 - 76,00
Ingerid Harang Helgestad RR For Your Pleasure JC ULLE0 - 68,50
Malin Celena Hagen Cornetto Z Bilder ULLE0 - 66,50
Ane Aasen Tømmerås BB Bacardi NV ULLE(ELI)
⇒11

Gjerdrum Hestesportsklubb 3-1

0 - 209,00
Karoline Aasen Devold Garbage GJER0 - 70,50
Shana Amalie Toussi Happy Strawberry GJER0 - 70,00
Andrea Kjærstad Oktkar GJER0 - 68,50
Kristine Linnea Johannessen Hansen Centurions Libretto GJER(0 - 68,50)
⇒12

Hedemark Rideklubb 3-1

0 - 207,50
Thea Katarina Bråten Skovgaardens Chewan HEDE0 - 73,00
Cathrine Emilie Krognes Vubertha HEDE0 - 71,00
NOR Tom Vidar Leren Gjeldnes Balouba Z Bilder NOR0 - 63,50
Aurora Bækkelund Sæten Kildromin Prince Bilder HEDE(ELI)
⇒13

Halden Rideklubb 3-2

4 - 223,50
Merethe Buer ChrisMar Callisto NV HALD0 - 81,50
Maren Sofie Lauritzen Elastic HALD0 - 73,00
Silje Marie Grønberg Q HALD4 - 69,00
Caroline Kjølerbakken Madrugada Hoel Bilder HALD(4 - 68,50)
⇒14

Kongsvinger Og Omegn Ridekl. 3-1

4 - 214,50
Malin Engebretsen Desire Felicia KORK0 - 70,50
Silje Digerud Zippo KORK0 - 69,00
Hedda Stolt Wang Maggie Brown KORK4 - 75,00
Oda Sundkøien Tovdals Admiral Bilder KORK(16 - 16,00)
⇒15

Moss Rideklubb 3-1

4 - 212,50
Marthe Skrårudsether Sandvik Cavalier Eja MOSS0 - 74,50
NOR Malene Finstad Hi Star Bilder NOR0 - 68,50
Malin Elisabeth Vestmo Lanco Mandø Bilder MOSS4 - 69,50
NOR Iselin Eng Ramon NOR(14 - 67,50)
⇒16

Skedsmo Rideklubb 3-1

4 - 209,00
Marthe Hagen Haugen Padjoe SKED0 - 74,00
Martine Gjerdet Cesar Bilder SKED0 - 66,00
Tonje Dalberg Junita Chanel NV SKED4 - 69,00
Lise Pettersen Huragan SKED(ELI)
⇒17

Eidsberg Rideklubb 3-1

4 - 206,50
Zara Margrethe Roberts Lakeview Connie Mac EIDB0 - 69,50
NOR Tiril Røssum-Tokerud No Imperfection King Yahro NOR0 - 62,00
Karen Emilie Storsveen Westbye Picachu EIDB4 - 75,00
⇒18

Kongsvinger Og Omegn Ridekl. 3-2

4 - 206,00
Therese Mørch Meltvedt Star Ludo KORK0 - 68,50
Tina Harbosen-Morken Reigershoeve Roy KORK0 - 67,50
Signe Lønhøiden Bøhnsdalen Sportsman KORK4 - 70,00
Amanda Engh Miss Colour Girl Bilder KORK(ELI)
⇒19

Nes Rideklubb 3-1

4 - 203,50
Kristina Johanne Lundberg Karlsen Princess Moonlight NES0 - 67,50
Julie Kristine Brotangen Miss Donnerhall's Chess NES0 - 67,00
Silje Johanne Kristoffersen Legals NES4 - 69,00
Marius Dahl Corleone Lykkebo NES(23 - 55,00)
⇒20

Askim Rideklubb 3-1

4 - 140,50
Siri Cathrine Karlsen Ivana ASKI0 - 71,50
Karoline Sofie Sundby Bounty III Bilder ASKI4 - 69,00
Margit Sandem Fjellengen Laura Goldadel ASKI(ELI)
Malin Muskaug World Online TN ASKI
⇒21

Halden Rideklubb 3-1

8 - 218,50
Celine Marie Svang Tullylost Louis HALD0 - 69,00
NOR Sara Skram Enholm Minigårdens Kiara NOR4 - 77,50
Henrikke Johnsen Fancy Amore HALD4 - 72,00
Ann-Helen Staack Gresholdt Munkenæss Rocky Point HALD(14 - 60,00)
⇒22

Sarpsborg Og Omegn Ridekl. 3-1

8 - 210,00
Charlotte Årseth Eddie II NV SARP0 - 72,50
Kristina Bau Hjelmark Akilles SARP0 - 70,00
Karianne Ulfsrød Brekken Lady Grace Kelly Bilder SARP8 - 67,50
Tina Celin Bergerud Zip Lightning SARP(ELI)
⇒23

Sarpsborg Og Omegn Ridekl. 3-2

8 - 208,00
Karoline Waglen Simensen Fine de B'neville SARP0 - 71,00
Heidi Weronica Nilsen Skalle Roxy Du Paon SARP4 - 71,50
Anette Hornsletten Isaksen Caneron SARP4 - 65,50
NOR Lene Johansen Aas Gringo C NOR(12 - 60,00)
⇒24

Aschehoug Hestesportklubb 3-1

12 - 191,00
Andrea Røkke Wennberg Richi AHSK0 - 67,00
Anne Marte van der Lende Reballe Gentiana Bilder AHSK4 - 68,50
Ida Malene Kleven Reian Lykke Texen AHSK8 - 55,50
Elisabeth Katerina Dahl La Paloma Bilder AHSK(ELI)
⇒25

Drøbak Rideklubb 3-2

16 - 214,50
Dorthea Kallum Caldramoran Music DRØB4 - 74,50
Henriette Ihle Augustin Hurray DRØB4 - 67,00
Didrik Kallum Inch Perfect DRØB8 - 73,00
Rine Milane Løken Hansen Hillary Bilder DRØB(8 - 69,00)
⇒26

Borge Rideklubb 3-1

20 - 204,00
Rebecka Kalnes Sandy III Bilder BORGE0 - 71,50
Tiril Diseth Benvica Bilder BORGE0 - 68,00
Bettina Jensson Hosanna BORGE20 - 64,50
Alida Louise Sandvold Apilado BORGE(23 - 50,00)
⇒27

Eidsvoll Hestesportsklubb 3-1

20 - 197,00
Helle Isabelle Stene Zizi Win NV EIDV0 - 69,50
Anette Thorstensen Rotary Club Bilder EIDV4 - 66,50
Marit Toftelien Nalanya EIDV16 - 61,00
Ida Kristin Hellum Zawaz NV EIDV(ELI)
⇒28

Borge Rideklubb 3-2

22 - 196,50
Thuva Christine Teien Bjerkholt Fredriksborg's Smeagle BORGE0 - 70,50
Ida Cecilie Thorstensen Corvina BORGE4 - 69,00
Amanda Morken Andersen Lt Melody NV BORGE18 - 57,00
Matilde Nese Nordhus El Lute HH BORGE(IS)
⇒29

Son Hestesportklubb 3-1

26 - 194,00
Natasha Silverhielm Andersen Quick Star (II) Bilder SON0 - 69,00
Stine Christin Wetlesen Nevada II SON8 - 67,00
Kine Solberg Svendsen HS Darnell NV SON18 - 58,00
Kamilla Røbekk Hiawata SON(24 - 61,50)
⇒-

Råde og Onsøy Rideklubb 3-1

ELI
Ingrid Tonheim Amir Al Amar Bilder RORK4 - 64,50
Stine Karlsen Thunder Spirit RORK(ELI)
Ann-Helen Tonheim Kurrbodas Imagine RORK(ELI)
Andrea Kristine Nilsen Jørnstuens Stardust RORK(IS)
⇒-

Tomter Rideklubb 3-2

ELI
Marie Sofie Rognlien Jassay TOMT0 - 69,00
Silje Terese Kvisberglien Luella Kløverpris TOMT12 - 58,00
Johanne Johnsen Helledal Lobsti Brentedal TOMT(ELI)
⇒-

Fredrikstad og Omegn Ridekl. 3-2

ELI
Hanna Marjaritta Tjelsbo Abstract Bilder FREDR0 - 75,50
Vilma Amalie Røsæg Skaug Kantje's Wilson Bilder FREDR0 - 69,50
Mari Fransesca Kristensen Chester H FREDR(ELI)
Vårin Schjelderup Skjæløys Diidrik NV FREDR(ELI)
⇒-

Borge Rideklubb 3-3

ELI
Ida Martine Ruud Suzanne BORGE0 - 67,50
Julie Kristine Kunz Fruerlundens Fontain Bilder BORGE(ELI)
Sigrid Gleditsch Lucky Luke IV Bilder BORGE(ELI)
Therese Bråtenes Chagall Alfarvad Z BORGE(ELI)
⇒-

Solberg Rytterklubb 3-1

ELI
Maren Emilie Ringstad SR El Patron Bilder SOLB4 - 69,00
Bettina Syverud Gareid-Martinsen Wiches Touch of Coolmore SOLB4 - 64,50
Mayrita Sapklin Halvorsrud Don Mirage SOLB(ELI)
Dommere
Ingen dommere registrert