Meny
HorsePro - Resultat
Søk
Andre søk
Hjelp Norsk English
StallKubberod
System Kreditt
Heimer
Kingsrød Trading AS
LogoButtonInfo

Klassenavn:1,50m NATIONS CUP Presented by KINGSLAND
Klassenivå:VB
Hest - 1.50m
Stevnenivå:FEI stevne
Gren:Sprang
Dato:23.06.2012
Bedømming:264 Nations Cup
Startende:Begrenset til maks 50

Resultatliste
Startende: 10 / Tellende: 10 / Plasserte: 6
#RytterHestLand1. phase
2. phase
Sum
Jump-off
⇒1

Ukraina

044
UKR Cassio Rivetti Temple Road UKR00
UKR Oleksandr Onyshchenko Comte D'arsouilles UKR(8)(4)
UKR Bjorn Nagel Niak De L'Abbaye UKR04
UKR Katharina Offel Vivant UKR00
⇒2

Spania

415
ESP Rutherford M. Latham Nectar du Plessis ESP(12)(5)
ESP Pilar Lucrecia Cordón Muro Nuage Bleu ESP00
ESP Paola Amilibia Puig Prunella D'Ariel ESP00
ESP Manuel Añón Suárez Rackel Chavannaise ESP41
⇒2

The Nederlands

055
NED Joep Raijmakers Van Schijndel?s Winston NED(0)(ELI)
NED Roelof Bril Warwick NED05
NED Suzanne Tepper Km Wish NED00
NED Henk van de Pol Bmc Warrant Tn NED00
⇒4

Denmark

1910
DEN Søren Pedersen Tailormade Esperanza de Rebel DEN11
DEN Rikke Haastrup Luganer DEN04
DEN Thomas Velin Chopin Van Het Moleneind DEN(5)(5)
DEN Linnea Ericsson Damgårdens Extens DEN04
⇒4

Norway

4610
NOR Stein Endresen Cabachon NOR00
NOR Victoria Gulliksen Urval NOR41
NOR Line Karlsen Raaholt Duchesse De La Pomme NOR(8)(ELI)
NOR Geir Gulliksen L'Espoir NOR05
⇒6

Irland

41216
IRL Capt. Shane Carey Ballymore Eustace IRL00
IRL Joan Greene Biscaya D'Eversem IRL08
IRL Capt. Michael Kelly Ringwood Abbey IRL(12)(12)
IRL Thomas Ryan Cruise On Clover IRL44
⇒7

Italy

01717
ITA Juan Carlos Garcia Bonzai van de Warande ITA04
ITA Luca Marziani Wivina ITA0(15)
ITA Roberto Arioldi Lagerfeld 19 ITA(4)6
ITA Natale Chiaudani Fixdesign Almero 12 ITA07
⇒8

Qatar

52631
Ali Al Thani LB Casanova QAT01
Abdulrahman Al Marri HH Linton QAT(ELI)(TRU)
Mubarak Al Rumaihi Castiglione L QAT59
Bassem Hassan Mohammed Sidoline van de Centaur QAT016
⇒-

Finland

15
FIN Sebastian Numminen Contendo Da Carma FIN9
FIN Niclas Aromaa Elba FIN5
FIN Satu Liukkonen Celestine FIN1
FIN Jessica Timgren Corella FIN(16)
⇒-

Sweden

21
SWE Marcus Westergren Casa de la Marta Bay SWE(ELI)
SWE Frida Berggren Abeltje Z SWE9
SWE Emma Emanuelsson Titan SWE8
SWE Helena Persson Chamonix H SWE4
Dommere
Ingen dommere registrert